Одружені люди щасливіші, релігійні одружені люди найщасливіші

Не дивлячись на поширену думку про тягар шлюбу, який відображається у популярній культурі, останні дослідження підтверджують, що шлюб дійсно є ключем до довготривалого щастя, особливо коли він поєднується з релігійними переконаннями.

Якщо орієнтуватися лише на зображення шлюбу в кіно, можна прийти до висновку, що шлюб є лише обтяженням. Однак насправді шлюб виявляється надійним джерелом довготривалого щастя. Опубліковані Бредом Вілкоксом з Університету Вірджинії та Інститутом вивчення сім’ї Девідом Бассом результати нового дослідження Чиказького університету свідчать, що одружені американці з дітьми живуть щасливіше та заможніше порівняно з їхніми незаміжніми або бездітними однолітками.

Соціолог Сем Пельцман, аналізуючи тисячі респондентів, виявив, що найважливішим чинником щастя є шлюб, відокремлюючи його від інших факторів, як-от дохід, освіта чи вік. Неодружені особи, незалежно від причин їхнього статусу, зазвичай менш щасливі. Водночас зменшення кількості шлюбів у США протягом останніх десятиліть корелює зі зниженням рівня щастя нації.

Основним фактором, який впливає на цю динаміку, є зменшення релігійної прихильності. Релігійні особи не тільки частіше одружуються, а й мають стабільніші шлюби. Відтак, криза сучасного шлюбу має глибше коріння, пов’язане зі світоглядними змінами, які відбуваються в суспільстві.

Джерело: slovoproslovo.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *