Українці запитують, чому Бог допустив війну, – лідер Біблійного товариства

Голова Українського біблійного товариства каже, що люди в його країні шукають відповіді після місяців руйнівної війни з Росією.

Олександр Бабійчук живе у зруйнованому Херсоні, ключовому портовому місті, яке минулої п’ятниці святкувало виведення російських військ.

Співробітники Біблійного товариства змогли повернутися до свого офісу вперше з серпня, але повернення було гірким – скрізь сліди від куль, а в кімнатах повно пляшок з-під горілки.

Попри перемогу для міста, відступ росіян спричинив багато душевних переживань, і люди задаються екзистенційними питаннями про війну, каже він.

“Ми повинні продовжувати нести Слово Боже, тому що війна розхитує саму основу життя людей”, – сказав він.

“Вони шукають відповіді на найважливіші питання про те, чому ця війна сталася і чому Бог її допустив”.

Це підтверджується зростанням попиту на Біблії з початку війни.

Протягом літа Біблійне товариство Великобританії надіслало в Україну близько 168 000 примірників Біблій та книг на основі Святого Письма.

Олександр сказав: “Є дуже багато травмованих людей, які пережили втрату членів своєї сім’ї, друзів, спогадів, майна.

“Це саме та сфера, де Біблійне товариство має активно працювати разом з церквами, адже тільки Слово Боже може принести розраду, втіху і, зрештою, примирення”.

Також зараз існує напруженість між українцями, які чинили опір російській окупації, і тими, хто співпрацював.

Олександр наголосив, що позиція Українського Біблійного Товариства “має бути виваженою”.

“Вони повинні будуть відповідати перед законом, а ми повинні знайти такі слова, які могли б мотивувати їх нести відповідальність перед власною совістю, а з іншого боку, вони повинні відчувати, що це їхня країна і їхнє місто, і вони повинні їх любити і цінувати ще більше, ніж до війни”, – сказав він.

Попереду ще багато роботи, і Біблійне товариство має продовжувати розповсюджувати Біблії, каже він, додаючи: “Наш обов’язок – працювати з церквами, щоб дійти до кожного, хто потребує небесного зцілення”.

Джерело: https://slovoproslovo.info/ukraintsi-zapituyut-chomu-bog-dopustiv-viynu-lider-bibliynogo-tovaristva

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *