5 відкриттів вчених, які підтверджують Біблію

Священне писання – це книга, яка не потребує підтвердження. Багато описаних у Біблії пророцтв уже справдилися і продовжують збуватися. Це Слово є істинним і непорушним. Цілком закономірно, що наша наука з кожним роком знаходить все більше доказів, описаних у Слові Божому. Ми підготували для вас 5 відкриттів, які підтверджують Біблію.

  1.  Зниклий день

У 2013 році вчені Наса обстежили позиції кількох космічних об’єктів, у тому числі Сонця, Місяця та планет та їх положення 100 та 1000 років тому. Це було необхідно для розрахунку польоту земних супутників, і уникнення можливого їхнього потрапляння в орбіти інших планет. За словами вчених, це в майбутньому допоможе розрахувати траєкторію польоту космічних кораблів і не дасть їм зіткнутися з іншими планетами.

Так от, у ході розрахунків з’ясувалося, що у космосі немає одного дня! Спочатку вчені подумали, що десь припустилися помилки. Вони перевіряли ще раз і знову, однак дійшли висновку, що дійсно в космосі відсутній один день. Причому, зник він у далекому-далекому минулому.

Ніхто не міг вирішити цю загадку, поки один із співробітників не згадав, що у недільній школі їм розповідали про те, що в Біблії є історія про сонце, яке зупинилося.

Також цього року вчені з Кембриджського університету визначили точну дату події, описаної в Біблії, коли Ісус Навин зупинив Сонце. Вони вважають, що це сталося 30 жовтня 1207р. до Різдва Христового.

  1. Вавилонська вежа

«Біблійні вчені довго обговорювали, чи справді існувала Вавилонська вежа. Тепер чудова кам’яна табличка, яку ніколи раніше не показували на телебаченні, здається, вирішила це питання», – йдеться у журналі Smithsonian.

За словами Андрю Джорджа, професора історії Вавилона в Лондонському університеті, ця табличка, яка відноситься до 600 р. до н. з приватної колекції норвезького бізнесмена Мартіна Шейєна, включає найчіткіше зображення Вавилонської вежі, коли-небудь знайдене. Він також сказав у відео, що ілюстрація схожа на пірамідоподібну структуру із зображенням короля Навуходоносора II, правителя Вавилону 605-562 рр. до н. Що підтверджує білійну історію.

  1. Не залишиться каменя на камені

Ізраїльські вчені знайшли археологічні свідчення масової різанини, вчиненої римлянами під час руйнування Єрусалимського храму в 70 році нашої ери, які повністю підпадають під опис, зроблений істориком Йосипом Флавієм та передбаченням Ісуса Христа в Євангелії про те, що від Єрусалиму «не залишиться каменя на камені». Археологи проводять розкопки у південно-східній частині міста, неподалік Храмової гори. Саме там вони знайшли наконечники стріл та снаряди для балістів.

“Ми маємо намір розкопати всю головну вулицю стародавнього Єрусалиму протягом 5 років. Це повноцінні і, насправді, унікальні розкопки цього місця, яке понад сто років привертає увагу археологів з усього світу”, – сказав в інтерв’ю виданню Jewish Press доктор Юваль Барух, головний археолог Єрусалиму.

  1. Молекула ДНК

Письменник, апологет і засновник апологетичного центру South Dakota Apologetics Джонсон переконаний, що відкриття молекули ДНК надає виключно потужний доказ на користь Розумного Задуму. Адже ДНК містить програму для зростання, розвитку, функціональної системи та репродукції кожного живого організму.

“Перший такий аргумент на підтримку Розумного Замислу ґрунтується на тій інформації, яку ми виявляємо у клітці. Механізми чотирьох нуклеотидів містять специфічну інформацію, яку вони передають для вироблення протеїнів та їх комбінацій”, – пояснює Джонсон.

Джонсон також вказує на процес внутрішнього відновлення ДНК (ремонтні гени) як на головний приклад Божого творіння. “Цей процес вражає. Він відбувається у вашому тілі зараз, коли ви читаєте ці рядки, – переконує він. – Ваше тіло зараз виробляє нову ДНК, і цей процес називається Реплікація ДНК.

Оскільки кодування інформації означає, що за цим кодуванням стоїть якийсь розум, саме існування молекули ДНК вказує на Бога – Того, Хто задумав ці приголомшливі процеси накопичення та реплікації генетичного коду, що є основою будь-якого життя.

  1. Блаженніше давати

Учасники з експериментальної групи, які взяли на себе зобов’язання бути щедрими, активізувався вентральний стріатум — зона в мозку, яка відповідає за механізм заохочення. Саме в цій зоні знаходяться нейрони, які виробляють дофамін – нейромедіатор, що викликає почуття задоволення у відповідь на “правильні” дії.

Вчені наголосили, що активність стріатуму не змінювалася залежно від ціни подарунка. Почуття щастя давав сам факт дарування, а не дорожнеча чи дешевизна подарунка. Таким чином вчені на фізіологічному рівні підтвердили біблійну істину. “Блаженніше давати чим брати»

джерело: gcshelp.org

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *