5 речей які радують диявола

  1. Коли християни не читають Біблію.

Біблія – ​​це духовна зброя. Коли ми читаємо і застосовуємо Біблію, це лякає диявола. Всі атаки спокусника в пустелі Ісус відбив цитатами Слова Божого.

Сьогодні сатана робить все можливе, щоб відвернути християн від читання Біблії, тому що він розуміє, що Слово Боже це потужне знаряддя.

  1. Коли християни не моляться

Диявол всілякими шляхами відволікає християн від молитви, тому що він знає, що молиться християнин це гарячий і ревний християнин. А диявол зацікавлений, щоб християни були слабкими, теплими і плотськими.

Тому він під різними приводами всіляко відволікає християн від молитви.

  1. Коли християни не свідкують іншим.

Диявол завжди відволікає християн від великого доручення, щоб вони не євангелізували інших. Для цього він придумав багато різних вивертів, які  відводять від головної мети. Коли християни зайняті різними близько-церковними проектами, розвагами і навіть благодійністю, диявол дивиться на це крізь пальці. Найголовніше, щоб віруючі не розповідали іншим про Ісуса, і при цьому вважали, що вони зайняті важливою справою.

  1. Коли християни живуть в метушні

Заметушившийся і загрузлий в матеріалізмі християн не становлять ніякої загрози для диявола. Вони весь час думають тільки про гроші, нові машини, будинки і ходять до церкви лише для галочки. Диявол задоволений, коли християни перебувають в теплому стані. Тоді вони не приносять користі, безпечні і не несуть йому ніякої загрози.

  1. Коли християни грішать

Сьогодні сатана підкинув християнам ідею: гріх це не так страшно, як каже Біблія (прямо як в Едемському саду).

Ще 50 років тому розлучення, обман і алкоголь були страшними гріхами! Але зараз у багатьох церквах це вже стає нормою.

Сьогодні взагалі багато проповідників намагаються уникати таких слів як гріх, святе життя і Божий страх, щоб нікого не відлякати і не образити.

Чим більше гріха проникає в церкву, тим більше це приносить радості дияволу.

джерело: .romansavochka.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *