У Черкасах відсвяткували Різдво разом з усім світом

Гостей заходу частували смаколиками, пропонували пограти в ігри та взяти участь у “Різдвяній лотереї”. Всі розваги та частування були безкоштовними. Свято влаштувала ГО «Рух Реформації» за підтримки протестантських церков міста.

«Цим святом ми хотіли показати, що Різдво набагато глибше, більш сімейне та духовне, ніж Новий Рік. І тому воно має бути раніше, адже навіть літочислення ведеться від Різдва Христового. Також нашим великим бажанням було серед смути та неспокою принести людям радість і створити таку атмосферу, в якій люди вітатимуть один одного та проявлятимуть найкращі якості та емоції», – зазначив Валерій Бєляєв, голова ГО «Рух Реформації».

У Черкасах відсвяткували Різдво разом з усім світом

На святковому концерті виступали гурти та виконавці протестантських церков міста. Порадували містян і різдвяною постановкою з Марією, Йосипом та маленьким Ісусом. Посеред площі стояв вертеп, у якому навіть була жива вівця.

«На святі нам дуже сподобалось. Добре, що в нашому місті відбуваються такі заходи, де можна і розважитися, і зігрітися душею та серцем. А особливо добре, що ми прививаємо таким чином дітям духовні цінності», – зазначив Олександр, відвідувач свята.

У Черкасах відсвяткували Різдво разом з усім світом

Протягом свята для відвідувачів проводили тематичні розіграші подарунків. Діти та дорослі отримали сертифікати на гру в боулінг, аерохокей, міні-футбол, солодощі та інше.

У Черкасах відсвяткували Різдво разом з усім світом

«Я взагалі потрапив сюди випадково. Ми шли з батьками з магазину і побачили, що тут свято. В результаті зареєструвалися і виграли пакет з солодощами. Хотів би, щоб таких свят було побільше», – розповів Ілля.

«Ми вклали душу в цей захід і дуже хотіли поділитися своєю любов’ю та теплом, яке особливо відчувається на Різдво Христове. Сподіваємося, що нам вдалося створити атмосферу свята та нагади про те, що у нас є надія – і це Ісус Христос», – зазначила співорганізаторка заходу Ксенія Долгоп’ята.

У Черкасах відсвяткували Різдво разом з усім світом

У планах ГО «Рух Реформації» у різдвяні дні провести святковий концерт для дітей воїнів АТО та ООС та загиблих бійців, порадувати подарунками сиріт та дітей з особливими потребами, запустити різдвяний тролейбус з колядниками та безкоштовним проїздом і завершити низку заходів традиційним молитовним сніданком.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *