Топ 5 найпопулярніших християнських комедій в інтернеті

Хороші фільми та мультики — це то, на що варто витрачати час, особливо, коли хочеться відпочити. Для цієї мети відмінно підійде такий жанр, як комедія. Ми підготували для вас підбірку з п’яти найпопулярніших християнських комедій в інтернеті.

Провідна зірка (2017)

Мультфільм розповідає про осла Бо, який мріє кинути свою нудну роботу в сільському млині. Він хоче відправитися в пригоду і подивитися світ. Одного разу йому вдається втекти разом з вівцею Рут, яка втратила своє стадо, і дотепним голубом Дейвом. Тріо слід за дороговказною зіркою, яка приводить їх до молодої вагітної дівчини Марії і її чоловікові Джозефом. Згідно з королівським указом, пара змушена відправитися в Віфлеєму. Тим часом прислужники царя Ірода шукають вагітних жінок, таких як Мері, але Бо і компанія готові постояти за своїх нових друзів.

Ніч відпочинку для мам (2014 року)

Елісон Філд — домогосподарка, яка виховує трьох дітей, яка намагається робити все можливе для того, щоб в її родині все було просто ідеально. Але постійна титанічна праця доводить жінку до психологічного зриву, який проявляється у вигляді підвищеної дратівливості. Одного разу, разом зі своїми подругами, такими ж домогосподарками як вона, Елісон вирішує провести вечір відпочинку, без дітей і чоловіків. Жінки одягають свої найкращі сукні, туфлі на високих підборах і відправляються в кращий ресторан міста. Попереду їх чекає дуже цікавий вечір, але чи зможуть їхні чоловіки впоратися з дітьми і уникнути катастрофічних наслідків?

Воскресіння Гевіна Стоуна (2017)

Скандально відомий актор Гевін Стоун потрапляє в неприємності з законом і змушений проходити виправні роботи в церкві, де він прикидається християнином, щоб зіграти роль Ісуса в театральній постановці. Фільм розповідає про переоцінку цінностей, дружбу і трохи про любов.

Юдейський лев (2011)

Хоробре ягня мріє врятувати світ, але в переддень свята Пасхи він потрапляє в Єрусалим, що б стати жертвою для Бога. Його поміщають в ящик і відносять до обори, де багато років тому народився Ісус. До нього в ящик потрапляє півень. Що б врятувати інших тварин ягня з півнем вибираються з ящика і пробираються в місто. Там на їхніх очах відбувається страта і воскресіння Ісуса Христа. Як далі складеться доля цієї здавалося б слабкої і беззахисної тварини? Яка вона виявиться, коли над нею нависне небезпека?

Перша неділя

Невдалий шахрай Дюрелл разом зі своїм нерозлучним другом Лі Джоном мають серозні фінансові проблеми. Вони бігом кидаються в місцеву церкву. Беручи за основу істину, що Бог допомагає тим, хто допомагає собі сам, вони розраховують «взяти» церковно-приходську касу. Але яке ж їх здивування, коли чоловіки виявляють, що каса вже порожня. Дюрелл доводиться взяти в заручники прихожан, щоб з’ясувати, хто з віруючих привласнив його видобуток. Хто і кого тепер наставить на шлях істинний?

джерело: https://gcshelp.org

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: