18 років на вулиці. Як чудо від Бога врятувало не ходячу бездомну

Коли Ніна познайомилася з Сергієм (ім’я ми змінили), їй здавалося, що вона буде з ним щаслива. Він був цікавим, дарував квіти. А скільки жінці потрібно для щастя? І вони одружилися. І все було добре, до першого зриву … Жінка вже не пам’ятає, через що вони посварилися, але пам’ятає, як боляче і прикро їй було від першого удару … Потім, звичайно він вибачався, але на цьому справа не закінчилася. Він бив її знову і знову, і сімейна ідилія, про яку вона мріяла, перетворися в кошмар.

18 років на вулиці. Як чудо від Бога врятувало не ходячу бездомну

Здавалося перша дитина, повинна була виправити ситуацію. Ніна завагітніла. Але народити їй так і не вдалося. Сергій не стримував себе і з вагітною дружиною. І дитині не судилося народитися. Чоловік тепер не тільки бив її, але знущався з неї морально.

Потім були ще спроби народити, але жодна з них не увінчалася успіхом. Після останньої такої втрати Ніна Борисівна здалася. Вона просто втекла з дому. Жінка не брала з собою багато речей, тільки найнеобхідніше, не знала куди піде, головне було втекти з цього кошмару.

І ось вона опинилася на вулиці, нікому не потрібна, вже не молода жінка. Що їй робити? Куди йти? Було страшно, холодно і голодно, але вона пристосувалася. Звикла до нового статусу — людини без певного місця проживання. Звучить краще, ніж насправді є.

За 18 років життя на вулиці було все: знущання, обмороження, презирство і біль. У якийсь момент стало дуже погано з ногами.

Добрі люди допомогли їй лягти в лікарню. 3 місяці Ніна Борисівна лежала в лікарні. Легше не стало, ходити жінка не могла, її буквально викинули на вулицю.

18 років на вулиці. Як чудо від Бога врятувало не ходячу бездомну

Місяць вона лежала під Святотроїцьким собором в Одесі, без можливості навіть сходити в туалет. Вона була повністю в лежачому стані. Волонтери християнського проєкту «Допоможемо вижити» побачили цю жінку, що страждає, і забрали її до притулку. В перший же день Ніна Борисівна почала ходити з ходунками, а на третій відновилася повністю і ходила самостійно. Це ні що інше, як реальне Боже чудо в її житті!

18 років на вулиці. Як чудо від Бога врятувало не ходячу бездомну

Зараз вона пройшла соціальну адаптацію у притулку, знайшла улюблене хобі, роботу і вірних друзів. Тепер вона допомагає в годуванні бездомних, приготуванні їжі, роздачі одягу. Ніна Борисівна зараз з радістю розповідає про те, що місце під парканом, це не там, де людина повинна жити. А ще, що людське життя — це цінність, і з Богом все можна змінити.

18 років на вулиці. Як чудо від Бога врятувало не ходячу бездомну

джерело: gcshelp.org

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: