Тепер список абонентів загальнонаціонального провайдера кабельного телебачення «Воля» доповнили жителі Черкас

Воля

Загальнонаціональний провайдер кабельного телебачення високошвидкісного доступу в Інтернет «Воля» збільшує кількість телепакетів цифрового формату в регіонах, піклується про різноманітність тематики, насиченості необхідною інформацією. Абоненти «Волі» в містах Донецької області, список яких поповнили Черкаси та Запоріжжя, можуть дивитися у відмінній якості більш, ніж 150 цифрових каналів. Абонентам «Волі» доступні всі рейтингові телепрограми. Серед них канали сімейства Discovery, пакет дитячих програм. Основні пакети нової телелінейки «Оптимальний» (більше 120 каналів) «Стартовий» (понад 80 каналів). Користувачі також можуть, підписавшись, користуватися пакетом «Преміальний», який містить близько 150 цифрових HD-каналів. Одночасно абоненти цифрового телебачення в регіонах отримують доступ до «Радіо ВОЛЯ», телепакета «Дитячий» та «Кіно» «Спорт». Представники компанії зацікавлені в тому, щоб доступ до кращого програмного продукту мали передплатники як великих міст, так різних регіонів. Нинішнє впровадження нової лінійки пакетів в Запоріжжі та Черкасах було здійснено, завдяки тому, що запустили нові технології телебачення високої чіткості. Жителі цих міст можуть поєднувати перегляд подорожей, фільмів, спорту та новин у форматі HD з широким діапазоном якісних програм у цифровому форматі для всіх вікових категорій різних інтересів.

Ми працюємо над тим, щоб весь спектр цифрових, HD-каналів став доступним мешканцям усіх міст ВОЛІ, –  говорить директор з маркетингу компанії ВОЛЯ Ярослав Гуменюк.

 

Відділ зв’язків з громадськістю компанії ВОЛЯ Тел. Факс: +38 (044) 364-94-70 Моб. +38 (050) 384-05-13 info@volia. com www. volia. com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *