Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради спростовує інформацію, яку подав телеканал “Інтер”

Департамент Осв

 

У програмі “Подробности” на телеканалі “Інтер” 19 вересня вийшов сюжет про те, що черкаські школи страждають від недофінансування. Керівництво департаменту вважає за необхідне спростувати ряд фактів, про які йшлася мова у сюжеті.
Про групи продовженого дня

На території м. Черкаси функціонує 37 комунальних загальноосвітніх навчальних закладів, в яких за рахунок коштів, виділених з міського бюджету,  діє по одній групі продовженого дня. Така ж група працює і в спеціалізованій школі № 13 (у сюжеті ж ішла мова про закриття групи).  Більше того, у спеціалізованій школі №3 додатково створена група для дітей з особливими потребами, у навчально-виховному об’єднанні-загальноосвітній школі №37 діє шість груп продовженого дня для дітей з вадами слуху.

Крім того, за бажанням та потребою батьків у закладах освіти міста надаються додаткові освітні послуги. Так, у місті додатково функціонують 74 групи продовженого дня.
Про фінансування на придбання матеріалів, обладнання, послуг

Бюджет загальноосвітніх навчальних закладів на 2013 рік становить понад 156 млн. грн. З цих коштів на придбання матеріалів, обладнання та послуги заплановано витрати 1,176 млн. грн., що становить 7,5% від загальної кількості коштів. Решта коштів спрямовані на заробітну плату працівників та енергоносії і комунальні послуги.

Разом з тим, з бюджету розвитку міста заплановано освоїти в 2013 р. на капітальні ремонти загальноосвітніх закладів близько 6 млн. грн

 

http://ogp.ck.ua/news/mainnews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *