Інтернет-магазин “Бембі” – чудова можливість батькам придбати якісний товар для малюка

Магазин Бемби
Ще років двадцять тому ніхто з жителів українських міст навіть подумати не міг про те, що можна сидіти вдома на кріслі і замовляти потрібні покупки прямо через комп’ютер. Доводилося бігати по магазинах після напруженого робочого дня, шукати потрібну річ, і розчаровуватися при відповіді продавця «ні».

Зараз час кардинально змінилося, і на допомогу при вирішенні побутових проблем приходять Інтернет-магазини. Одним з них став у Черкасах перший Інтернет-магазин дитячих іграшок Bambi.ck.ua, який був створений 15 листопада 2009 року.

Одежда Бемби
За роки творці Інтернет-ресурсу вдосконалювали своє дітище, розширювали перелік товарів. Зараз магазин Бембі – чудове підмога для тих, хто бажає швидко і своєчасно придбати якісну покупку для свого малюка, не виходячи з дому. Достатньо тільки клікнути мишкою по посиланню на його сайт – і перед покупцями відкриються великі перспективи покупки найрізноманітніших речей – іграшок, дитячих книжок, мультфільмів, посуду, косметики, білизни, костюмів на різні свята. Асортимент великий, і можливості батьків розширюються, адже наявність товарів і ціни вказані на сайті, крім того, по кожній позиції представлені відповідні фотографії і докладні анотації, тому визначитися з покупками більш ніж просто.
Слоганом Інтернет-магазину стала щира і душевна фраза: “Тільки якісні іграшки для тих, кого любимо …”

Бемби

Доставка в міста України: Донецьк, Дніпропетровськ, Луганськ, Харків, Запоріжжя, Полтава, Суми, Чернігів, Кіровоград, Одеса, Сімферополь, Херсон, Миколаїв, Вінниця.

Посилання на Інтернет-магазин –  http://bambi. ck. ua /

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *