«Суламіта» або активні молоді християнки

«Суламіта» – саме таку назву має християнська група для молодих заміжніх сестер і мам, створена на базі церкви ЄХБ у селі Думанці.  Із самого початку і дотепер видно Божу руку в її зародженні та існуванні.

суламіта

–  Наша церква росте і розвивається. У нас є багато молодих сімейних пар, за що слава нашому Господу! Більшість цих сімей вже навіть мають діток, – радіють сестри.

Сім’я і діти – це не лише благословення, але й велика відповідальність. Мимоволі турбують питання: «Як самій зберегти вірність Спасителю? Як бути дружиною, що має покірливий і мовчазний дух? Як досягти досконалості жінки (Приповісті 31 розділ)? Як виховати дітей на славу Божу? Як передати їм віру та любов Христа, змалечку навчити довіряти Йому і зберегти їх у розбещеному світі? Де знайти час на служіння Богові поза межами родини?..» Всі ці та інші питання потребують практичних і дієвих відповідей, які молода жінка самотужки іноді неспроможна знайти: не вистачає досвіду, немає духовного наставника тощо. Отож, декілька молодих сестер почали проводити такі собі домашні групи.

сул

«Суламіта» прагне духовного зростання через вивчення Біблії, пізнання Божого задуму для жінки, дружини і матері. Також, молоді дружини та мами, як вони самі розповідають, хочуть нести активне і корисне та дієве служіння в церкві.

Результати активної діяльності «Суламіти» можна було побачити на практиці вже восени 2014 року, коли сестри задіяли усі свої сили, вміння та чимало часу у служінні, присвяченому Дню матері. Влітку того ж року група започаткувала «бейбі шауер»  – звичай влаштовувати вечірку для майбутньої мами і святкування народження майбутньої дитини. 

Окрім того, два роки поспіль «Суламіта» робила саморобні листівки до Різдва Христового, вітаючи зі святом братів  та сестер своєї церкви, а вже наступного року – солдат у зоні АТО, тим самим підтримуючи їхній дух і свідкуючи про любов Божу. До листівки солдату додавався саморобний ангел кишенькового розміру, лист-роздруківка і Єванглія.

   1 листопада 2015 р. в Домі молитви відбувся вечір сімейного спілкування на тему: «Будування християнської  атмосфери в сім’ї», куди було запрошено молоді подружжя. На зустрічі Євтушенко В.П. розкрив біблійні істини і разом  зі своєю дружиною поділилився власним досвідом у цій сфері.

 Зустрічі сестринської групи «Суламіта» проходять кожної першої та третьої неділі місяця у приміщенні церкви.

– Наразі ми досліджуємо актуальну на сьогодні тему святості, в якій уся церква загалом і кожен віруючий зокрема мають велику потребу. У цьому нам допомагає духовна книга «Повернення до святості» Фрізелла Ґ.Р., – розповіла Кононенко Надія, ініціатор створення групи «Суламіта».

сулам

Подяка Богу за розвиток такого сестринського служіння. Він сильний і благий, тож давайте будемо молитися та підтримувати молодих сестер. Вони потребують наших молитов за чоловіків і активне служіння усією родиною, за виховання дітей у дусі християнства і за створення нових проектів для розвитку Думанецької церкви.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *