«Виклик» по-черкаськи

Уже вдруге в Черкасах відбулася християнська молодіжна конференція «Виклик», зініційована Андрієм Болотюком. Проте, як зізнається він сам, це було чітке повеління Боже.

– Це була не моя задумка, а видіння від Бога. Одного разу в листопаді 2014 року я прогулювався парком міста і думав про нашу черкаську молодь. Я думав про те, що потрібно цим молодим людям для того, щоб мати живу віру в Бога, який сторив їх. Як чудово було б, якби вони могли приводити до Господа своїх друзів, знайомих, однокласників та рідних. Але для цього спершу мають увірувати самі.

– Хто наштовхнув тебе на думку про конференцію?

– Я йшов, молився і отримав відповідь. Це був чіткий голос Духа Святого, голос Божий. Так я прийшов до усвідомлення того, що потрібно зробити цікаву, масштабну молодіжну християнську конференцію в Черкасах.

– Зазвичай такі ініціативи супроводжуються деякими незручностями, а якщо називати все своїми іменами, то це проблеми. Чи були вони у тебе?

– Перша проблема (чи назвемо її просто неприємністю) була матеріальна. Ні грошей на конференцію, ні приміщення у мене не було, тож я почав просто молитися. Я був трохи розгублений, але чув голос Божий, Він лагідно заспокоював мене, говорячи: «Не бійся, я все зроблю!».

– Як Господь вирішив цю ситуацію?

– Зовсім небагато часу минуло і я залишився ночувати у свого гарного друга. Я поділився з ним своєю задумкою, проте він не одразу зреагував. «Йому треба, то нехай він і робить», – приблизно такі думки були у мого товариша, коли я розповідав про майбутню конференцію. Та, на щастя, Бог торкнувся до нього і от нас було вже двоє.

02KOEYNL3Tk

– Проте, організаторами конференції були не лише ви вдвох. Як ви знайшли інших християн для цього служіння?

– Хочу сказати, що раз на тиждень ми з моїми друзями-християнами збираємося на молитовну групу і вивчаємо Слово Боже. Це не молодь якоїсь одної церкви, а просто християни, які горять для Господа і хочуть робити щось для Нього та піднімати місто. Після того, як я поділився з ними ідеєю – нас стало п’ятеро. Отож, ми почали шукати приміщення і тут Господь нас знову благословив.

– Яким чином?

– Я просто пішов на молодіжку в одну з місцевих церков і познайомився з пастором Сергієм. Сергій Каменецький – пастор молодої християнської церкви «Світло життя» в Черкасах. Це сучасна, стильна і впливова церква, яка має на меті змінювати молоде покоління. Сергій уважно вислухав моє видіння, мої плани і погодився оплатити білборди для конференції. Та найважливішим було те, що ми разом молилися. Він зацікавився ідеєю молодіжної християнської конференції і я хвалив Бога за це.

рибіков

Перша конференція «Виклик» була успішно проведена влітку 2015 року. Цьогорічна ж давалася дещо складніше, але це стосувалося лише організаторських моментів. Сам захід пройшов на ура!

Цього року до конференції приєдналося набагато більше молоді, ніж минулого. І це не дивно, адже відомі християнські музиканти завітали до Черкас підтримати тих, хто прийняв ВИКЛИК. Молодіжна команда прославління церкви «Слово Життя» у Москві та В’ячеслав Рибіков прославляли Бога і запалювали серця молодих учасників заходу.

nY57q3zD0H0

А своїми емоціями ділиться учасниця конференції Мартиненко Влада:
– Це був неймовірний час! Час, проведений з Богом, з Творцем! Люди часто обходять церкву, але якби вони осягнули всю ту глибину, всю святість і неперевершеність, яка є в церкві, то змінили б своє ставлення. Бог реальний, Він змінив мене, моє життя і я цим пишаюся! Багато сьогодні говорять про те, що Бог – це казка, міф, але я знаю, що Бог – це Той, хто змінює життя і прощає гріхи. Він милостивий і люблячий, хвала Йому за це! Ісус – мій найкращий друг і я впевнена, що така дружба – вічна і свята. З нетерпінням чекаю наступного «Виклику»!

EqvmLKf7vnw

Цього року, також, Бог послав покаяння. Дівчина, яка 12 років була атеїсткою, увірувала в Ісуса. Тепер вона християнка і ми всі, її брати та сестри, дуже радіємо з цього. Давайте будемо молитися за молодіжне служіння в Черкасах і за тих, хто ще не приєднався до нього. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *