Суд стосовно керівника Черкаської єпархії УПЦ МП: потерпілий клопотав про відвід судді

Один з потерпілих у справі стосовно керівника Черкаської єпархії УПЦ МП митрополита Феодосія (Дениса Снєгірьова) клопотав про відвід судді, яка веде справу. Засідання у справі відбулося 15 квітня у Соснівському районному суді Черкас.

Прохання про відвід судді, яка веде справу стосовно керівника Черкаської єпархії УПЦ МП, не задовольнили, повідомила кореспондентка Суспільного Оксана Швед із зали засідань.

Керівника Черкаської єпархії УПЦ МП митрополита Черкаського і Канівського Феодосія — Дениса Снєгірьова, підозрюють у розпалюванні міжконфесійної ворожнечі.

Потерпілий Володимир Педько зазначив, що, на його думку, обвинувачений не раз порушував умови перебування під домашнім арештом:

“Він продовжував постійно вести відеозвернення, де негативно характеризує і владу, і державу, яка, на його думку, вчиняє гоніння на нього і його церкву. Навіть на минулому засіданні він висловлював якісь теорії змови, нібито його прослуховують через електронний браслет тощо”.

На думку Володимира Педька, суд має підстави, щоб суд обрав йому інший, більш жорсткий, запобіжний захід.

“Наш адвокат подавав клопотання про те, що він порушує умови перебування під домашнім арештом, однак суддя не вчиняла ніяких дій”, — додав Педько.

Захисник Снігірьова своєю чергою зауважив, що, на його думку, подаючи таке клопотання, потерпілий мав обґрунтувати свої припущення:

“Все те, про що говорить потерпілий, уже розглядали у судовому розгляді, і суд приймав відповідні рішення. Основне посилання заяви — те, що Снігірьов не несе покарання, якого, на думку потерпілого, він заслуговує”, — зазначив він.

На його думку, таким чином потерпілий намагається тиснути на суд.

Також він додав, що аналогічну заяву про відвід уже подавав раніше прокурор, і у її задоволенні було відмовлено.

Обвинувачений Денис Снігірьов теж вважає, що потерпілий хоче тиснути на суд:

“Все затягується стороною обвинувачення. Я не завершував ніяких злочинів. Ми з суддями не знайомі і ми вимагаємо справедливості”.

Після нарадчої кімнати суддя Ольга Кончина оголосила, що для задовільнення прохання про відвід судді, яка веде справу стосовно керівника Черкаської єпархії УПЦ МП, підстав немає.

джерело: suspilne.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *