В Черкасах християн запрошують на семінар на тему євангелізації

22 червня в Черкасах відбудеться семінар під назвою «Переконливий Євангелізм, як євангелізувати людей, які все перевіряють розумом. Спікери: Чарльз Уайт та ярослав Лукасик. Захід відбудеться в церкві Блага вість, за адресою вулиця Добровольського, 5 . Семінар триватиме з 18 до 22 години. Вхід на захід – вільний.

Для довідки:

ЧАРЛЬЗ УАЙТ– професор християнської історії в Університеті Спрінг Арбор в Мічигані, США.

Закінчив Гарвардський університет зі ступенем бакалавра, став доктором філософії з історії церкви в Бостонському університеті.

За 40 років служіння Господу Чарльз Уайт подолав більше 88 500 км, викладаючи історію та філософію екологам в Мічигані, медикам в Мексиці, пасторам в Канаді,

студентам університетів в Англії, студентам біблійних коледжів в Австралії, мусульманам в Нігерії, євангелістам в Індії, місіонерам на Філіппінах і в Руанді, місіонерам з відкриття церков в Іраку, міністрам в Йорданії, наставникам в Ефіопії.

Його пристрасть – переклад Біблії. Професор переклав 25 з 27 книг Нового Завіту на 7 мов.

У Чарльза Уайта та його дружини четверо дорослих дітей.

Ярослав Лукасик  — директор Східноєвропейського Лідерського Форуму, голова правління ГО «Східноєвропейська Реформація». Є засновником Церкви «Іоанн Предтеча» в м. Мінськ і її багаторічним старшим пастором. У 2001 р ініціював в Білорусі Рух Нової Реформації, що об’єднало багато церков різних деномінацій для поширення християнського світогляду в білоруському суспільстві. В кінці 2010 року разом з командою молодих християн почав «Подільський клуб» — проект, покликаний «допомагати віруючим думати, а думаючим — вірити».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: