Сіренко Володимир: шлях до Бога – через Святе Слово

Неможливо народитися християнином, адже це свого роду праця. Нам часто доводиться чимось жертвувати, йти на компроміси, а то й взагалі переборювати власні страхи та комплекси. Але все це для слави Божої, а отже Господь обовязково поблагословить своїх дітей. А своєю історією, своїм шляхом до Бога, ділиться Володимир Іванович. І хоча чоловік мав віруючих батьків, до покаяння прийшов не через це.    

 брат Володимир

   –  Доброго дня, Володимир Іванович! Розкажіть будь-ласка, як ви прийшли до Бога. Це було більше ваше рішення чи вас підштовхнули віруючі      батьки?

–  І хоча мої батьки справді були віруючими, прийшов до Бога я не завдяки їм, а тому, що 4 рази повністю прочитав Євангеліє. Я читав і бачив, що у книзі      написана правда, я відчував це, я дійсно вірив у це. Але і мамі своїй я також обіцяв бути з Ісусом. Коли вона помирала у 1896, то запитала мене одну річ і моя  відповідь була ствердною. Я пообіцяв їй прийти до Господа і прожити з ним своє життя.

– Тож, одразу після смерті вашої мами ви покаялися?

– Ні, я прийшов до Бога лише через чотири роки після її смерті.

–  Чому так довго? Чим ви займалися ці роки?

–  Чотири роки мені знадобилося для того, щоб я зміг дозріти і знайти відповіді на ряд запитань.

–   Навіщо вам це знадобилося? Адже ви могли займатися цим, будучи вже у церкві, віруючим?

–   Річ у тім, що в той час у народі були такі настрої, що з людини, яка погано знала Святе Письмо могли насміхатися. Я побоювався цього і тому не йшов до церкви доти, доки не вивчив Слово Боже так, щоб дати відповіді на запитання людей. Лише тоді я покаявся.

–         Чи закликали вас каятися раніше і чи відвідували ви якісь церкви, будучи ще невіруючим?

–         Так, одного разу я був на служінні за Дніпром і мої знайомі, брати та сестри, християни, закликали мене до покаяння. Але тоді я не розумів навіщо це мені і за що повинен каятися. «Я і так вірю», – постійно звучало з моїх вуст. Я думав, що моєї віри цілком достатньо. Це згодом лише я зрозумів, що потрібно засвідчити про свою віру перед церквою Христовою, розповісти християнам про те, що я визнав свої гріхи перед Богом і розкаявся у них.

–         Як ви дійшли до цього розуміння?

–         Це розуміння, відкриття було результатом того, що я 4 рази перечитав Слово Боже і Господь відкрив мені багато речей, зокрема і це.

–         Після того, як ви покаялися і приєдналися до церкви Христової, чи змінилося ваше життя кардинально? Чи позбулися ви усіх своїх гріхів одразу?

–         На жаль, ні. Навіть коли я став членом церкви – зі мною залишилася залежність від алкоголю. Тож деякий час я ходив до церкви, молився, славив Бога, а вдома пив. І лише згодом, маленькими кроками, я зміг від цього звільнитися.

–         Якщо до покаяння ви читали Слово Боже для того, щоб зрозуміти, для чого людині покаяння, то сьогодні, як християнин зі стажем, які теми є для вас цікавими?

–         Я цікавлюся новинами про кінець світу. Кожного року з’являється по кілька нових пророцтв і я усі їх намагаюся перечитати. Деякі з них абсолютно абсурдні, проте у деяких є реальні ознаки, про які пише Біблія. Але, так чи інакше, ще й досі жодне з них не збулося. Таким чином люди заробляють гроші: вони пишуть книги або продають якісь речі, з якими люди зможуть врятуватися під час Апокаліпсису. Люди у це вірять, але не вірять у Бога і це сумно. Нещодавно мені трапилося пророцтво про ківнець світу у 2016 році, проте, призначений час уже давно закінчився, тож наступний буде у 2020. Найбільше пророцтв залишаєьться на 2020-2023 роки, але не впевнений, що і це правда. Адже ніхто не знає ні дня, ні часу, коли прийде Христос. Ми можемо бачити наближення кінця світу лише за тими ознаками, які записані в Біблії: природні катаклізми, катастрофи, вбивства, теракти, нові й нові хвороби, злість, байдужість та ненависть людей. Все це є сьогодні, тому зрозуміло, що кінець недалеко, але не можна назвати точну дату, навіть рік ми, люди, не можемо знати.

         Тож, якщо вам скажуть, що завтра зрушать гори і настане кінець світу, не поспішайте шукати бункер або «нашвидкоруч» каятися у всіх земних гріхах. Чистоту і святість слід берегти не лише в день, коли Господь прийде забрати свою Церкву, а й сьогодні. А якщо хочете точніше знати про наближення цього дня – читайте Біблію, бо ніхто не скаже вам правдивішої інформації. Хоча, так чи інакше, кожна людина має право вибору, від якого й залежить її життя на землі і майбутнє у вічності. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *