Новорічні привітання від пастора церкви в Думанцях

Новорічні канікукули скінчилися і більшість з нас вже вийшли на роботи і навчання. Проте, не варто втрачати святковий настрій. Тому, приймайте щирі святкові привітання від пастора церкви в селі Думанці та дізнавайтеся цікавинки з історії будівництва приміщення дому молитви.

Рисунок1

Дорогі брати та сестри, мир вам! Хочу привітати вас з Новим роком та Різдвом Христовим! 

Христос народився! Славімо Його! Нехай мир Божий сповняє завжди ваші серця та ваші оселі, а народжений Христос нехай буде Господарем вашого дому!


Ось і закінчився ще один відрізок нашого земного життя – 2016 рік. Чим запамятається нам цей рік? Ще один рік Божої благодаті. Ми вільно проповідували Євангеліє, нам ніхто не забороняв приходити на зібрання. Ми приводили до Божого дому наших діток та вільно навчали їх Божому слову. В нашій церкві народжувалися нові сім’ї а також у молодих християнських родинах з’являлися на світ сини та доньки. В цьому році Бог подарував нам добрі врожаї всілякого збіжжя. Ніхто із нас не був голодним, всі ми отримуємо заробітну платню або пенсію, маємо тепло в наших оселях. А ще дуже важливо пам’ятати, що в цей неспокійний час для нашої країни в нашій місцевості ми маємо мир. Одним словом, маємо щедрі благословіння від нашого Господа, який любить нас і не лишає самих.
Для Думанецької церкви 8 січня є особливий памятний день. У 1995 році, 8 січня наша церква провела багатолюдне святкове богослужіння, присвячене освяченню новозбудованого молитовного будинку. Цього року виповнюється 22 роки як ми маємо наш чудовий молитовний дім. Чи була необхідність в його будівництві? Чи потрібний він був нам у 1992 році, коли ми розпочинали будівництво? В той час були люди, які говорили: «А навіщо це робити? Подивіться, нас всього трошки більше 30 осіб і нам достатньо того, що маємо. Та і невже нам під силу те, що задумано?» І ось рішення будувати було прийнято. У важкі часи, коли країна тільки спиралася на ноги, у багатьох не було роботи, розпочалося будівництво. Два з половиною роки ми будували дім молитви і в цей період ми навчилися покладатися на Бога, довіряти Йому наші справи і чекати відповіді. З 1995 року, коли Дім молитви було вже збудовано, Церква почала зростати, з’явилися нові люди, які приймали Ісуса в свої серця і, ставши Його дітьми, включалися в працю для Господа.
Сьогодні у нас 82 члени церкви, є молодіжна група та дві групи недільної школи. Отож, повертаючись думкою на 22 роки назад, варто зробити висновок: як добре, що ми розпочали і з Богом у визначений час завершили. Хочеться разом з Самуїлом промовити слова хвали Богу: «Аж доти допоміг нам Господь» 1 Самуїла 7:12
За пройдений шлях скажемо Слава Богу! Нехай наш Господь буде з нами своєю милістю від початку Нового року і до кінця. Нехай наш Бог заллє Свою благодать на всіх нас та на наших рідних. Можливо, цей рік для нас буде останнім роком благодаті. Тому, підіймайте частіше свої голови до неба. Зміцняйтеся в вірі, живіть за Словом Божим, пильнуйте, споглядаючи на Ісуса, щоб ніякі намагання лукавого не зашкодили нам на шляху до неба.

Божих вам благословінь у 2017 році!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *