Розпочався набір на наступний академічний сезон Християнської Відкритої Академії

Розпочався набір на наступний академічний сезон Християнської Відкритої Академії, навчання розпочнеться 3 листопада 2022 року. За два роки цей освітній проєкт вже надав якісну світоглядну підготовку для християн різних конфесій. Цього року більший акцент буде і на практичній підготовці служителів.

«Багатьох з нас, хто мріяв почати щось нове, здобути нові знання та навички, війна паралізувала, адже ми почали думати, що це не найкращий час для навчання, бо зараз все дуже нестабільно. Проте Клайв Льюїс колись сказав на цю тему наступне: «Якби люди відкладали пошук знань і прекрасного до моменту, коли будуть у безпеці, то такі пошуки ніколи б не почалися». Навчання завжди було і залишається актуальним, адже саме воно готує нас до життя у майбутньому, особливо якщо це не просто набір фактів, а щось, що дає практичні навички», – зазначається на сайті Християни для України.

Як відбуватиметься навчання?
Навчання відбуватиметься за трьома практичними напрямками:

особисте та сімейне здоров’я (консультування та сімейні проєкти);
розвиток громади та соціальні послуги (соціально-економічні проєкти);
культурна трансформація (освітні, медійні, мистецькі та інші проєкти).
Тому студент може обрати один із запропонованих напрямів і, окрім духовної та світоглядної підготовки, отримає профільну практичну підготовку. Тематика спільних вебінарів цього року буде більшою мірою зосереджена на питаннях державотворення, української історії, біблійної моделі патріотизму та інших тем, які так необхідні сьогодні українському суспільству.

Навчання на курсі триває 7 місяців.

Особливістю цьогорічного навчального сезону є те, що він орієнтований на потреби та діє за підтримки новоствореного Відкритого простору дій «Християни для України» – міжконфесійної ініціативи, яка реалізується з метою об’єднання зусиль її учасників у боротьбі з сучасними викликами в Україні.

«Ми маємо щире сподівання на те, що навчання у Християнській Відкритій Академії дасть старт новим проєктам, які сьогодні потрібні для відбудови України на біблійних основах», – висловили свої сподівання Християни для України.

Джерело: slovoproslovo.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *