Найвисокооплачуваніша акторка 2018 року говорить про Бога і віру

Для тих, хто звертає увагу на касові збори, не дивно, що однією з найбагатших актрис є Летіція Райт, акторка довгоочікуваної «Чорної пантери». Тим не менш, незважаючи на неймовірно успішний 2018, актрисі потрібна її віра, щоб переживати деякі важкі часи у житті.

Згідно з Fandango, Райт є найдорожчою зіркою, а це означає, що фільми з нею, як правило, приваблюють багатьох людей перегляду. Крім успішної ролі в якості геніального вченого Шурі в “Чорній Пантері” і “Месники: Війна нескінченності”, Райт з’явилася у світових прем’єрах “Першому гравцю приготуватися” і “Пасажир”.

Вона обігнала своїх марвеловських колег Чадвіка Босмана, Уїнстона Дюка, Данаю Гуріру, Флоренса Касумбу і Себастьяна Стена. Вона, також, випередила Семюеля Джексона, Кріса Пратта і Джоша Броліна. Однак, зірка зазначила в Twitter, вона сподівається, що її банківський рахунок скоро відобразить гроші, які вона зробила для кіноіндустрії.

— Круто — писала вона, «Просто внесіть цю суму на мій банківський рахунок.»

Зірка раніше розповіла про свій успіх в інтерв’ю The Hollywood Reporter, в якому вона поділилася про важкий час, який вона мала, про депресію перед тим, як потрапити в каст «Чорної пантери».

«Я дуже сильно тиснула на себе», — сказала Райт, відзначивши, що вона бореться з тим, чи існує вона взагалі у світі.

Проте, вона пояснила, що вивчення Біблії допомогло їй вийти з «дуже темних часів» і з тих пір вона занурюється в християнство.

«Я пишаюся тим, що тримаю її так само, як коли прийшла в акторство, щоб не просто змінити смугу руху і взяти все тільки тому, що вона може мати відому на увесь світ назву або великий бюджет», — каже вона. «Я права? Чи повинна я це грати? Якщо я починаю відчувати щось подібне, то точно знаю, що це Божий спосіб сказати мені: “Ти не повинна робити цього».

Тож, якщо ви маєте сумніви щодо якоїсь ситуації і не маєте точної впевненості в правильності рішення, можливо, це і є Божа відповідь для вас?

За матеріалами: foxnews
Переклад: 4erkasu-plus, Надія Нестеренко

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: