Черкащанка приєдналася до капеланського корпусу

Зовсім нещодавно до лав капеланів України приєдналася черкащанка Лариса Когут. Нагадаю, що ця активна християнка заснувала БФ “Час Надії” і регулярно допомагає українцям в зоні АТО, а тепер до своїх обов’язків вона додала і душеопікунство. Це надзвичайно серйозна, відповідальна і складна робота, або служіння, якщо бути точнішим. Тож, закликаємо вас, християни Черкащини, молитися за капеланів нашого краю і всієї України.

15170871_1290298461012185_923412607083513402_n

– Наші воєнні, наші герої потребують душеопікунів. Вони на війні і багато з них везуть війну з собою, у свій дім. Їх треба розуміти, приймати і вірити, що Бог може змінити все на краще, – пише Лариса на своїй сторінці у соцмережі.

Капелани в Зоні АТО

Влітку 2014 року отець Андрій Зелінський став першим військовим капеланом при штабі АТО в Словянську. До цього він був військовим капеланом у львівській Академії сухопутних військ.

« “Я став першим капеланом при штабі АТО під Слов’янськом. Згодом був в Краматорську, потім були Піски, Дебальцеве, Маріуполь і чимало інших міст вздовж всієї лінії розмежування”  »

За інформацією капелана, до початку цього конфлікту в Україні не існувало офіційного інституту військового капеланства взагалі. Однак священнослужителі працювали серед військовослужбовців на волонтерських засадах. Після початку війни в Україні багато капелани їхали в зону АТО самі і таким чином намагалися якось підтримати українських військових. 

Основною метою батальйону є підтримка української армії і євангельських церков, які перебувають як у районах, контрольованих бойовиками, так і в звільнених містах і селищах, духовна, психологічна, гуманітарна підтримка українських солдатів і цивільного населення. Батальйон військових капеланів здійснює регулярні виїзди в зону АТО для надання допомоги і доставки необхідних вантажів.

Віримо, що війна скоро скінчиться, а люди нарешті побачать, що справжнє щастя і перемога можуть бути лише в Бозі. Але не забувайно підкріпляти свою віру регулярними молитвами. Адже лише Господь має силу змінювати абсолютно все в цьому світі і у всіх інших.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *