Журналісти Черкас вимагають вибачень за образи в соцмережі

1371094504

У Черкасах близько п’ятдесяти журналістів звернулися з відкритим листом до секретаря міськради, виконуючого обов’язки мера Черкас Віктора Білоусова.

Журналісти Черкас вимагають вибачень за образи в соцмережі.
Вони вимагають дати публічну оцінку стилю спілкування його радника в.о. директора КП «МІА Черкаси» Валерія Воротника і змусити його публічно вибачитися.

Як передає кореспондент УНІАН, підставою для відкритого листа журналістів стали грубі висловлювання, відверте хамство Воротника щодо мешканців міста та журналістів у соцмережі Facebook.

Крім публічної оцінки поведінки радника мера, журналісти просять Білоусова «…переглянути відповідність В.Воротніка займаній посаді, змусити його публічно вибачитися перед жителями міста, а також розглянути його поведінку як депутата комісією міської ради з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики, регламенту , інформації, законності та правопорядку і доповісти на сесії міської ради ».
Довідка УНІАН. Комір дозволив собі грубі висловлювання під час обговорення фото, яке виклав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook депутат міськради Олександр Радуцький в кінці травня цього року.

 

http://www.unian.net/news/577143-jurnalistyi-cherkass-trebuyut-izvineniy-za-oskorbleniya-v-sotsseti.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *