Пастор Джон Берк: Свідчення про навколосмертні переживання підтверджують Біблію

Пастор і письменник Джон Берк, проаналізувавши понад тисячу випадків навколосмертних переживань, стверджує, що такі випадки підтверджують існування Бога та автентичність Біблії.

Джон Берк, автор книги “Уявіть собі Бога небес: Навколосмертні переживання, Божественне одкровення і любов, якої ви завжди прагнули”, недавно поділився у інтерв’ю для CBN Digital своїми думками про вплив навколосмертних переживань на віру. Берк розповідає, що люди в стані клінічної смерті переживають моменти, які вони описують як значно реальніші, ніж їхнє земне існування.

“Серце зупиняється, мозкові хвилі відсутні, але людина повертається, іноді через декілька хвилин, іноді через години, і розповідає про життя поза нашим реальним світом,” – зазначає він.

Книга Берка включає десятки інтерв’ю з особами з усього світу, які мали навколосмертні переживання. Вони діляться своїми відчуттями зустрічі з Богом і описують Його атрибути, які відповідають біблійним описам.

“Це більше, ніж історії про Божу любов, описані в Святому Письмі, це також Його серце, характер, таїна і велич,” – говорить Берк.

Попри значну кількість свідчень, існує скептицизм, зокрема через нерозуміння того, як подібні переживання можуть бути доказом існування Бога. Берк, який сам був агностиком до зустрічі з такими свідченнями, відзначає, що його особисте переконання змінилося після вивчення цих переживань.

джерело: slovoproslovo.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *