Ніде зупинитися? Готель «Дніпро» – найправильніший вибір

Гостиница Днепр Черкассы

А зараз ми розкажемо вам про
Чудове місце. Це готель «Дніпро»

Річка Дніпро з її мальовничими схилами, зелені галявини, фруктовий сад-такий мальовничий вид відкривається з вікон готелю з однойменною назвою «Дніпро”, який знаходиться в місті Черкаси. Сюди, в цей чотиризірковий готельний комплекс, можна потрапити з усіх районів міста, а від залізничного вокзалу готель відділяють лише чотири кілометри. Поруч – торговий, культурний і діловий центр Черкас – всі зручності -до послуг гостей та мешканців міста.
1989 рік став роком, коли комплекс був збудованим. З тих пір багато чого змінилося, удосконалилося, і на сьогоднішній день «Дніпро» – це чудовий готель з комфортабельними номерами, вишуканим рестораном, конференц-залом з мультимедійним обладнанням. Клієнтам надається широкий вибір додаткових послуг, сервіс на високому рівні. Для відвідувачів створені найоптимальніші умови як для відпочинку, так і для плідної роботи ділових людей. З цією метою керівництво готелю надало можливість безкоштовного доступу до мережі Wi-Fi Інтернет.

Номера в гостинице Днепр
Готель має безліч нагород і є одним з кращих готелів Укранія. Ввічливий персонал завжди радий прийняти відвідувачів з  українською гостинністю, розказати про послуги, досягнення готелю. Так що, якщо у приїжджих виникне питання, де зупинитися, висновок напрошується сам собою – готель «Дніпро».

Готель розтошований за адресою: вул. Фрунзе, 13,
м. Черкаси, 18002, Україна.

Тел.: +380 472 36 01 99
Факс: +380 472 54 03 04
E-mail: info@HotelDnipro.Cherkassy.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *