Збирали кошти на ЗСУ та пропагували сімейні цінності на фестивалі в Черкасах

Понад півтисячі черкащан взяло участь у фестивалі «Міцна родина – непереможна Україна» в Черкасах. Основна мета – пропагувати сімейні цінності та зібрати кошти на військове обладнання для 118 бригади ТРО, каже організатор, голова ГО «Рух Реформації» Валерій Бєляєв.
Збирали кошти на ЗСУ та пропагували сімейні цінності на фестивалі в Черкасах
Захід мав стартувати від площі 700-річчя з велопробігу. Але через зливу велопробіг було скасовано. На фестивалі сім’ї проходив концерт за участі колективів міста, хімічні експерименти для дітей та благодійний ярмарок.Працювало близько 20 локацій з смаколиками, поробками та аквагримом від протестантських церков міста.
Збирали кошти на ЗСУ та пропагували сімейні цінності на фестивалі в Черкасах Збирали кошти на ЗСУ та пропагували сімейні цінності на фестивалі в Черкасах
«Я сподіваюсь, що мої вироби розкупляться, і я зможу задонатити кошти на потреби для 118 бригади ТРО максимально багато», – зазначила продавчиня тістечок на ярмарку Тетяна.
На фестивалі можна було сфотографуватися з поліцейським автомобілем та послухати про правила дорожнього руху. Священнослужителі молилися за відродження України та Божу підтримку для наших воїнів та сімей, які втратили близьких.
Збирали кошти на ЗСУ та пропагували сімейні цінності на фестивалі в ЧеркасахЗбирали кошти на ЗСУ та пропагували сімейні цінності на фестивалі в Черкасах
На завершення провели лотерею, з головним призом – велосипедом.
Збирали кошти на ЗСУ та пропагували сімейні цінності на фестивалі в Черкасах
“На всі зібрані кошти придбають необхідне військове обладнання та передадуть представнику 118-ї бригади ТРО”, зазначив голова ГО «Рух Реформації» Валерій Бєляєв.
Зібрану суму повідомлять згодом.
Організатори події ГО «Рух Реформації» за підтримки протестантських церков міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *