Головне Управління Пенсійного фонду України в Черкаській області – одна зі складових професійної структури

Пенсионный фонд Украины

Основою сучасної пенсійної системи України є загальнообов’язкове державне пенсійне страхування , яке введено з січня 2004 року. Пенсійне забезпечення – це історично сформований у людському суспільстві інститут , за допомогою якого відбувається задоволення матеріальних потреб людей , нуж ¬ дающихся в підтримці з боку суспільства при настанні жизнен ¬ них обставин , які тягнуть за собою втрату або зниження доходу .
Пенсійний фонд України у своїй діяльності керується Конституцією та законами України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування ” , “Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування ” та іншими , актами Президента України , Кабінету Міністрів України , та міждержавними угодами.
Сьогодні Пенсійний фонд України –  професійна структура , яка проводить велику роботу щодо пенсійного забезпечення громадян України , потужна інституція в державі , яка перерозподіляє значні за обсягом кошти , зі значним кадровим потенціалом , що розвивається і вдосконалюється .

пенсионный фонд

Пенсійному фонду України підпорядковані 27 головних управлінь Фонду в Автономній Республіці Крим , областях , містах Києві та Севастополі та 726 управлінь Фонду в районах та містах країни. Однією з його складових є Головне Управління Пенсійного фонду України Черкаської області. Цього року його визнали переможцем конкурсу на кращу організацію правової роботи в органах виконавчої влади , організатором якого є Методична рада з питань координації правової роботи при головному управлінні юстиції у Черкаській області. Завданнями пенсійного фонду є призначення (перерахунок ) пенсій , забезпечення своєчасного і в повному обсязі фінансування та виплати пенсій , інших виплат , які згідно із законодавством здійснюються за рахунок коштів Пенсійного фонду України ; участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері пенсійного забезпечення та соціального страхування ; ведення обліку внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування.

начисление пенсий

Головне управління Пенсійного фонду в Черкаській області знаходиться за адресою:
18000 , м. Черкаси ,
вул. Смілянська ,
23 , тел. ( 0472) 45-04-23 ,
факс : ( 0472) 45-04-23 ,
E – mail : gu@ckpfu.org.ua ,
www.ckpfu.org.ua

Управління пенсійного фонду України у місті Черкаси за адресою:

18002, м. Черкаси, вул. Крещатик, 195, тел. (0472) 38-08-51

Нижче наводиться перелік адрес, що відносяться до районів міста Черкаси:

Управління пенсійного фонду України Придніпровського району м.Черкаси

Адреса: місто Черкаси, вул. Героїв Сталінграда, 10

Телефон: (0472) 36-17-14 (приемная)

Управління пенсійного фонду України Сосновського р-ну м.Черкаси

Адреса: місто Черкаси, вул. Хрещатик, 195

Телефон: (0472) 32-81-46 (приемная)

Управління пенсійного фонду України Черкаського району

Адреса: місто Черкаси, вул. Вернигори, 17

Телефон: (0472) 63-06-60

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *