На молитовному сніданку в Черкасах збирали кошти на допомогу волонтеру

Зібралися задля спільної молитви та порятунку життя. Майже дві сотні областян зібралися на V-й обласний молитовний сніданок у Черкасах.  На заході збирали кошти на допомогу керівнику громадської організації «Наш батальйону» В’ячеславу Скічку. Організація вже 7 років забезпечує військових на фронті всім необхідним. Зараз у В’ячеслава діагностували рак і він сам потребує допомоги. Долучитися до збору міг кожен охочий.

На молитовному сніданку в Черкасах збирали кошти на допомогу волонтеру

«На таких молитовних сніданках, ми можемо відволіктися від щоденної метушні, щоб попросити у Бога благословення. Щоб ми могли зробити головні і потрібні справи, що стоять перед нами. Ті справи, які від нас чекає черкаська громада», –  зазначив керуючий черкаською єпархією ПЦУ, митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан.

Учасники заходу молилися за мир в країні, благополуччя області, Божого проведіння керівникам. Згадали і служби, що перевіряють повідомлення про замінування шкіл в Черкасах. До заходу долучилися представники культури, виконавчої влади,  депутати обласної та міської ради, представники громадських організацій, освіти, військові, волонтери, підприємці та священнослужителі. Організатори заходу – ГО Рух Реформації та обласна Рада Християнських церков. Подію приурочили до Різдва.

“Ми хотіли зібрати людей під спільним дахом, щоб разом відсвяткувати  Різдво. Наше бажання консолідувати впливових черкащан із різних сфер навколо християнських цінностей, для того, аби наша країна правильно розвивалася”, – зазначив голова ГО Рух Реформації, координатор ГС “Всеукраїнський Собор” в Черкаській області  Валерій Бєляєв.

На молитовному сніданку в Черкасах збирали кошти на допомогу волонтеру

Під час молитовного сніданку виконавці із християнських церков міста співали різдвяні пісні. Священнослужителі читали Біблію на загал, а також, разом з усіма присутніми, молилися за Україну та область.

«Я надзвичайно зворушений своєю участю у цьому молитовному сніданку. Це надзвичайна подія для жителів міста, області та й всієї України. Такий сніданок об’єднує людей різних політичних переконань, статей, релігійних об’єднань, статків і бачень», – зазначив перший заступник голови Черкаської обласної ради Роман Сущенко.

На молитовному сніданку в Черкасах збирали кошти на допомогу волонтеру

Ректор ЧНУ ім. Б. Хмельницького Олександр Черевко переконаний, що про християнські цінності потрібно говорити в учбових закладах. Про це чоловік розповів з кафедри на молитовному сніданку. Також він наголосив на важливості заходу.

«Молитовні сніданки духовно відіграють об’єднуючу роль, як в Україні, так і в області. Щоб ми не робили, ми маємо дякувати Богу, поважати. Любити один одного, нести духовність у народні маси», – зазначив він.

«Я думаю що головне значення молитовного сніданку – це об’єднувальний процес. Я переконаний, що тільки разом з Христом, разом з Господом Богом ми можемо творити гарні справи», – зазначив  заступник директора департаменту соціальної політики Ігор Волошин.

Про те що, часто звертається у молитві до Бога, розповіла й Юлія Кропива, начальниця управління інформаційної політики ЧМР:

«Я щовечора дякую Богу та прошу благословення на всі свої справи. Я вважаю, що такі заходи, вони просто необхідні, тому що, аби робити нашу країну краще, ми маємо бути єдині».

У найближчих планах ГО «Рух Реформації» разом з духовними радами проведення молитовного сніданку у Ватутіно, Каневі та інших містах області.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *