«Моя родина – мій надійний тил» – християни розмістили в Черкасах просімейні білборди

Протестанські церкви міста за ініціативи ГО «Рух Реформації» розмістили 30 білбордів в Черкасах з сімейною тематикою. На них можна побачити нагадування про те, що «Міцна родина-сильна Україна» і «ніхто не роз’яднає тих, кого Бог з’єднав разом».

«У період війни, коли сім’ям доводиться роз’єднувати на певний час, ми хотіли підбадьорити їх та сказати про те, що прийде той день, коли вони знову зможуть бути разом у любові та єдності. Я вірю, що на це є Божа воля для сімей України. Ми молимось за наш народ, за перемогу і за цілісність наших сімей», – зазначив голова ГО «Рух Реформації», пастор Валерій Бєляєв.

«Моя родина – мій надійний тил» - християни розмістили в Черкасах просімейні білборди

В планах у організації розмістити ще 15 білбордів.

Раніше ми повідомляли, що протестантські церкви Черкащини приймають сотні біженців. Окрім того, християни активно долучаються до волонтерської роботи: плетіння сіток, збору допомоги армії, територіальній обороні та цивільним. Здають кров. Організували цех по пошиву бронежилетів та розгрузок. Зараз переробляють курятину у тушонку, аби відправити для бійців ЗСУ, тероборони та цивільним до Києва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *