220 дітей в Канівському районі взяли участь у безкоштовних християнських таборах

Сьогодні, 15 липня завершився третій денний християнський табір для дітей в Канівському районі. З 4 липня вони охопили 220 дітей , серед яких були і місцеві жителі і переселенці. В програму табору входили і біблійні уроки, і виготовлення поробок і спортивні заняття. Кожен учасник на завершення отримав подарунок.

«Дітям, зараз дуже важлива моральна підтримка, тим більше багато з них чекали на ці заходи. Тому ми помолилися і вирішили проводити ці заходи», – каже організатор таборів, пастор Сергій Якименко.

220 дітей в Канівському районі взяли участь у безкоштовних християнських таборах

Табори проходили в місті Каневі, селі Грищенці та Бобриця. Волонтерили парафіяни місцевих баптиських церков. Приймали всіх бажаючих: від 2-х до 14 років. Найменші учасники приходили з батьками.

Такі табори церкви в Канівському районі проходять вже понад 25 років

220 дітей в Канівському районі взяли участь у безкоштовних християнських таборах 220 дітей в Канівському районі взяли участь у безкоштовних християнських таборах 220 дітей в Канівському районі взяли участь у безкоштовних християнських таборах 220 дітей в Канівському районі взяли участь у безкоштовних християнських таборах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *