Утеплення та несанкціонована реклама від 0965352227

Власники квартира та будинків, які не встигли “утеплитись”, непевно були раді пережити цю зиму. Минувша зима була одна з найтеплішихи за останні часи.

Загалом, я, автор статті, позитивно відношусь до утпеленння приміщеннь,  тому що це дозволяе экономити кошти, та природні рессурси нашої планети.

Та, від недавніх пір, утепленняк квартир набуло для мене негативного сенсу.

Все почалося з того, що сусіди зверху вирішили утеплити свое житло. Це не перший сусід який утеплювався, том ми звикли для шуму від перфаратору. Це було незручно, але ми справедливо сподівались що це скоро закінчиться.

Але коли працівники поїхали, виявилось, що якраз напрти нашої квартири, на зовнішній стіні нашої будівлі вони залишили свій рекламний баннер.

Крім того що само по собі було неприемним явищем, що з моеї квартири, без моеї згоди зробили рекламний майданчик. Це призвело до певної напруги, їм було неприемно що на їхню квартиру наліпили рекламу. Їм на думку могло прийти, що потай від них ми заробляемо гроші на розміщенні реклами.

Крім того це створило напругу у наших стосунках з сусідами, тому що я пішов до ни виясняти, як так сталося, що вони замовили утеплення квартири, а реклама опинилась напроти нашої квартири.

Несанкціонована реклама
0965352227

Звісно ж я зателефонував по телефону з реклами — 0965352227. У сусіда я дізнався що виконавця звати Павел. Погугливши номер телефону я знайшов що цього підприемця звати Павленко Павло Юрійович — посилання.

І при реестрації приватного підприемця він вказав види діяльності повязані з рибальством.

Утеплення та несанкціонована реклама від 0965352227
Утеплення та несанкціонована реклама від 0965352227


Перемови з Павлом не принесли ніяких результатів, він відмовлявся знімати реклами. Я вислухав наступні відмовки

  • обладняння зараз недоступне, тому що його сховали на зиму
  • зараз слизько та ризиков прибирати рекламу
  • нема кому зробити цю роботу
  • зараз холодно, температура мае бути вище +5 градусів.
  • І т.д.

На ніякі прохання Павло не реагував, тому що хотів щоб його реклама й на далі висіла на халяву.

Я настирливо прохав його прибрати рекламу, і настояв щоб сустрітися з ним.

Це був доволі холодний зимовий день, і мені довелось чекати його надворі 40 хвилин, тому що він зупинився на зустрів.

При зустрічі він повторював все те саме. Ще додав що він гарна людина і робить багато добра. На мої слова що він поставив мене в незручне положення, т.к. Квартира не наша, і власники квартири можуть подумати що ми їх обманюемо і без їх відома вирішили заробити гроші на рекламі.

На це Павло мені відповів, що він готовий зателефонувати власникам квартир, та пояснити що ми не до чого. Я мою думку, все це тільки ускладнилов б ситуацію. Все що я хотів, це щоб вони прибларил свою рекламу, і я далі буду цього добиватись.

Павленко Павло Юрійович злочинець і порушив законодовство.

В Україні діе закон про рекламу https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/270/96-%D0%B2%D1%80 

Зокрема, в статті 16 сказано

Зовнішня реклама на територіях, будинках та спорудах розміщується за згодою їх власників або уповноважених ними органів (осіб).

Ніхто не давав згоду Павлу Юрійовичу на розміщення реклами. І ві мае бути покараним за це. Закон України передбачае відповідальність за подібні порушення.

Цитата з закону

Особи, винні у порушенні законодавства про рекламу, несуть дисциплінарну, цивільно-правову, адміністративну та кримінальну відповідальність відповідно до закону.

Тому якщо ви задумуетесь про опалення будинку, то я вкрай не рекомендую користупатись послугами Павла Юрійовича. Тому що, скоріше за все, ви наживете собі проблем з сусідами, якім наліплять несанкціоновану рекламу.

Крім телефона означеного вище, Павлу належать наступні телефони.

  • 0934239483
  • 0965352227
  • 0666843366
Утеплення та несанкціонована реклама від 0965352227

Про це я дізнався поспілкувавшись з одним з його кліентів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: