Пасхальна вистава або унікальне привітання від черкащан дітям

Величне свято Воскресіння Христового – це чудова можливість розповідати діткам про Ісуса і його жертву. Підростаюче покоління повинно виховуватися, маючи чітку картинку того, що означає Пасха. Адже це не пасхальні кролики та писанки, якими сьогодні розважають малечу. Насправді ж Пасха наша – це Христос Господь, який постраждав за нас і на третій день велично Воскрес.

вистава

2 травня група християн з черкаської церкви «Благодать» відвідала церкву села Думанці. Брати, сестри та їх маленькі помічники-актори підготували цікаву святкову християнську виставу. Воскресіння Ісуса Христа, яке описане в Біблії, вони змогли майстерно втілити на сцені. Іноді здавалося, ніби, дійсно, Марія поспішає до гробу, а ангел, крила якого підсвічувалися ліхтарями, розповідає їй щасливу новину. У такий незвичний спосіб служіння актори змогли не лише зацікавити діток, а й принести їм благу звістку про любов нашого з вами Спасителя. Гості з «Благодаті» хотіли розповісти про той святковий день Воскресіння цікаво та правдиво і зі своїм завданням вони впоралися.

Приємною несподіванкою стало і те, що на виставу прийшли дітки з невіруючих сімей. Це той момент, заради якого варто було їхати так далеко. Адже, іноді ми лінуємося робити те, що можемо – свідкувати людям. А це, насправді, має величезне значення у житті тих, хто не чує про Бога так часто, як ми, християни.

вистава

Тож, давайте відкинемо свою лінь і бдемо вчитися у мурашки працювати достойно Царства Божого і нашого з вами Творця. Адже Бог створив нас для того, щоб ми несли Його Святе Слово і прославляли Його ім’я. Тому давайте будемо робити те, для чого ми послані на землю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *