Господь з нами від початку

Сьогодні пропонуємо вам дізнатися більше про життя щирої християнки Острівної  Раїси Данилівни.

У березні цього року жінці виповниться  79 років. З Богом вона з 1989-го року. А я це сталося – читайте з перших вуст.

Exif_JPEG_420

«Я жила у матері моєї подруги Ольги Якимівни,  у Лукії. Вона була щирою християнскою. Я часто бачила, як вона молилася, читала Біблію. Найбільше мені не подобалося те, що кожної неділлі вона йшла до церкви. Я часто говорила: «Вам нічого не треба тільки ті штунди! Як тільки неділля – ви закрили все очима-плечима і в церкву!» Але згодом її донька і моя подруга Оля почала ходити до церкви. А як не піти, коли тебе кличе подруга? Та ще й не просто так, а на свято!

Вперше до церкви я прийшла на день Подяки. І, як завжди, був заклик до покаяння. А вся проповідь, кожне слово, наче сказало про все моє життя. Не знаю, звідки взялася та сміливість, але на покаяння я вийшла перша. Того дня нас покаялося четверо. Потім я прийняла хрещення і з того часу живу з Богом.»

Насправді, Господь знає, хто стане Його дитиною ще задовго до того, як ми самі приймемо це рішення. Так було і у випадку з Раїсою Данилівною. Вже, прийнявши Христа, вона побачила, як Він оберігав її протягом усього життя ще задовго до покаяння і ділиться однією з таких історій.

«Була війна і ми тікали з хати. У сусіда черз город був погріб і туди ми всі ховалися.  Мама і троє дітей. Летить літак і ми чуємо, мама каже: «Лягайте!». Ми лягли, а літак почав спускатися і стріляти по нас. Кулі одна за одною протілали, але, дякувати Господу, нікого не зачепило.»

Пригадує жінка і ще один випадок: «Цього разу ми сховалися в погріб до інших сусідів і закрили вхід подушкою. Ми почули, як солдати кинули бомбу, але вона не спрацювала, лише зашипіла. І тоді люди, трохи оговтавшись, почали говорити «Це хтось щасливий, любий Богові тут був». Можливо, саме задля збереження життя Раїси Данилівни Бог не допустив, щоб бомба розірвалася. Адже все в Його могутніх руках і тільки Він вирішує, що буде далі.

От, до прикладу, коли у 2015 році у жінки виявили хворобу серця, це стало великим потрясінням. Була потрібна термінова операція, яка коштувала 40 тисяч. Всі лікарі наполягали на терміновому втручанні, але Раїса Данилівна просто шокувала всіх своєю відповіддю.

«Я сказала, що мені не потрібна операція, бо у мене є Господь. І Він мене вилікує!»

Це дійсно вражаюча історія. Адже небагато з нас готові відмовитися від лікування зі сталевою вірою в те, що Бог нас вилікує. А у цієї жінки віра точно була, інакше б вона погодилася на операцію, на якій дуже наполягали лікарі.

А нещодавно Раїсі Данилівній наснився дивовижний сон. « Я сплю і бачу, як навпроти мого будинку, в невеликому лісочку, сяє сонце. Воно було таким яскравим, що навіть поглянути на нього не вистачало сил. І від  того сонця сходило надзвичайне тепло. Я прокинулася з думкою, що має статися щось дуже добре. Впевнена, що цей сон свідкував про якесь благословіння, яке невдовзі Господь, як люблячий Батько зіллє на мене та мою родину.

У Раїси Данилівни є чотири доньки: Тетяна, Наталя, Галина і Вєра. Саме за них і молиться жінка, а ще са своїх онуків та за мир на Україні, якого всім нам з вами хочеться.

Тож, споглядаючи на життя цих мудрих, проте вже немолодих людей можна робити дуже важливі для себе висновки. Тож, давайте зробимо їх вчасно, поки Господь ще дає нам із вами дні благодаті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *