Християнська конференція 2017 на Арені Львів

Здавалося б, тільки зустріли Новий рік, відсвяткували Різдво Христове, але весна не за горами, друзі. І якщо взимку можна було знайти собі виправдання накшталт поганої погоди, морозів, то весна – справжнє благословіння для християн. Певне, це найкращий час для плідного служіння та духовного збагачення. Тож, якщо у вас і досі немає планів на теплі весняні дні – вас обовязково зацікавить наступна інформація.

eEhPB-0PmXs

З 31 березня по 1 квітня на Арені-Львів відбуватиметься п’ята щорічна конференція для молодих служителів «Живий рух 2017». Понад 50 християнських організацій зі своїми ресурсами будуть відкриті для вашого служіння. Реєстрація розпочалася 15 січня на сайті lmconf.in.ua і триває досі.

GsqmKtkxZQk

Минулого року конференція відбулася у Луцьку. Все пройшло , дійсно, благословенно. Дивовижні і надзвичайно талановиті групи прославління та мудрі спікери залишили крапельку Божої любові у серцях учасників.

Першого дня один із спікерів Микола Романюк розповідав про правильний початок живого руху. Спікер вивів важливі принципи з притчі про срібні міни (Лк.19:11-27): «Ми причетні до справи Царя. Ми не наймити, а співробітники, співвласники майна Бога. Те, що ми отримали від Бога – це і дар, і позика. Будеш відважно і творчо діяти – здобудеш, будеш обережний і нерішучий – втратиш. Моє життя – не моє, а Його. В кожного з нас є стартовий капітал від нашого Господа – життя, таланти, дари.»

rNVyGm3Y9oE

Частина конференції, що була присвячена духовним дарам, була більш прикладною та містила декілька практичних порад для їх виявлення. Головна порада – не треба шукати духовні дари. Ми можемо навіть і не знати, яким даром володіємо, але служити ним на користь інших постійно і посвячено. Важливо бути слухняним і діяльним. Найгірше для нас – створити думку про себе і не давати Богу використовувати і змінювати нас через інших людей. Те, ради чого варто житти, зв’язане зі справою Царя. Перш ніж посилати на працю, Бог наділяє нас силою та вмінням. Він кличе, а ти залучись до Його справи!

hNYAQnb4Jfc

На другий день конференції розглядалися не менш важливі питання: який розвиток має покликання? яких результатів варто очікувати? «Цьому світу потрібні незручні християни!»- з такого виклику почав Олександр Савич. Пояснюючи свою думку, він привів «принцип зерна» і «принцип лози».

xjJUJk2yKxQ

Проповіді, що лунали на конференції «Живий рух» закликали не жити для себе, бути слухняними Богу навіть до смерті. Також була можливість отримати корисні практичні поради на майстер-класах. Багато чого залишиться у спогадах: привітність організаторів, зустрічі з друзями та нові знайомства, спільне прославлення. І головне, що має залишитись незабутнім, – рішення змінюватись, зростати, бути вірним Тому, Хто нас покликав.

олександр савич

«Потрібно змінити фокус життя з себе на життя ради Христа!» – сказав Олександр Савич у своїй проповіді. І якщо ви дійсно готові до цього – поспішіть зареєструватися на конференцію «Живий рух 2017».

Також, закликаємо молитися за організаторів, волонтерів і взагалі за усіх, хто сьогодні трудиться на ниві Божій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *