Футболіст Діого Рінкон: «У мене був алкоголізм, але зустріч з Ісусом змінила моє життя»

Колишній півзахисник «Динамо» Діого Рінкон розповів про свій трансфер в Київ, згубні звички і витрачені даремно гроші

«Коли «Інтер» продав мене, мені зателефонував президент. Він сказав, що не хотів, щоб я йшов, але був зобов’язаний погодитися, тому що клуб загруз в боргах. Мені довелося піти, але я був щасливий в Європі», — цитує Рінкона SCInternational.net з посиланням на радіо Gre-Nal.

Також Діого зізнається, що мав проблеми з алкоголем. Однак не уточнюється, чи це було протягом його кар’єри в Києві чи в інший період.

Він каже:

«Я був у депресії два роки. У мене був алкоголізм, я завдавав болю своїй сім’ї. Але потім я звернувся до спеціальної установи і видужав. Я зустрів Ісуса, і це змінило моє життя. Зараз я служу Ісусові».

«Я розтратив багато грошей. Вклався в бізнес, в який був нездатний увійти. Це були гроші на вітер. Я не звик до грошей, а потім вони раптово звалилися на мене, як з неба. Складно з цим справлятися. У футболі тебе оточують фальшиві друзі, багато підбираються ближче, щоб тільки нашкодити. Потрібно бути обережним», — поділився футболіст.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: