Фундація «Східноєвропейська Реформація» запрошує долучитися до ініціативи «Різдвяна листівка для Захисника»

1 грудня 2022 року в Україні та за її межами стартувала ініціатива «Різдвяна листівка для Захисника»

Її організаторами є фундація «Східноєвропейська Реформація», команда якої протягом усіх місяців війни цілеспрямовано допомагає українцям гуманітарними вантажами, наданням притулку біженцям, постачає необхідне обладнання для військових та підтримує тісні взаємини з військовими капеланами.

«Ми щодня з великою вдячністю згадуємо наших Захисників. Вони зараз далеко від дому, відважно захищають право на нашу свободу, незалежність та майбутнє, — розповідає про цілі ініціативи «Різдвяна листівка для Захисника» її координатор Наталія Лукасік. — Різдвяна листівка від дорослого або малюнок від дитини — це гарний спосіб показати нашим героям, наскільки ми цінуємо їхню сміливість та незламність, відчайдушність та жертовність, вірність Україні та її народу! Це можливість висловити слова надії, підтримки та підбадьорення, поділитися теплотою наших сердець та мріями про перемогу й відродження нашої країни».

Організатори акції пропонують наступний алгоритм дій, у результаті якого всі листівки, листи та малюнки для військових передадуть капеланам:

1. Придбай або зроби листівку! Ти також можеш заохотити дітей до створення малюнка.
2. Напиши слова підтримки та вітання захисникам. Можна почати так: «Дорогий Захиснику, вітаю тебе з Різдвом Христовим!..»
3. Відправ листівку одному з координаторів (за свій рахунок). Якщо ти не маєш можливості відправити листівку, надішли її нам на електронну пошту info@c4u.org.ua, ми роздрукуємо та відправимо її.
4. Змотивуй інших взяти участь в ініціативі!

Кілька мільйонів українців перебувають зараз за межами України, тому ініціатива «Різдвяна листівка для Захисника» має всі шанси стати міжнародною. Вона триватиме до середини січня, тим самим даючи можливість нашим захисникам отримати вітання з Різдвом Христовим 25 грудня та 7 січня.

Макет листівки

Фундація «Східноєвропейська Реформація» запрошує долучитися до ініціативи «Різдвяна листівка для Захисника»
Макет можна завантажти тут.

Нижче наведені адреси координаторів:

Україна – Маріанна Шамоніна
Нова пошта, м. Вишгород, відділення № 3
067 681 25 55

Польща – Jan Łukasik
20-019
ul. Narutowicza 71/12, Lublin

Сполучене Королівство Великої Британії і Північної Ірландії – Iryna Rozhko
121 Worren Gardens
Lisburn
United Kingdom
BT28 1HN

джерело: https://sobor.com.ua/news/vifleyemskii-vogon

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *