Добірка надихаючих християнських фільмів

Християнські художні фільми наповнені любов’ю та добром. Вони не мають сцен насильства та жорстокості. У цих фільмах немає цинізму. Вони відносяться до іншої категорії кінематографа. До тих фільмів, які хочеться переглядати багато разів.

Християнські художні фільми можуть бути зняті на основі сюжетів, описаних у Біблії, або на основі сюжетів, взятих із реального життя. Вони можуть відображати життя відомих людей і звичайних християн. Розповідати нам про давні часи та про сучасний світ. У незалежності від сюжету, головне, що завжди є у будь-якому християнському кіно – це любов до ближнього, і любов до Бога. У цих фільмах нас вражає вміння героїв побачити навіть у найважчій життєвій ситуації, промінчик надії та віри. Герої цих фільмів, незважаючи на всі негаразди, вміють знайти і здобути своє щастя.

 4 християнські фільми, які варто подивитися.

Неподільне (2018)

Фільм заснований на надзвичайній та правдивій історії армійського капелана. Він неодноразово рятував солдатів за умов війни під час конфлікту в Іраку. Але головна битва його чекає в сім’ї. Як врятувати власний шлюб та сім’ю від розколу?

Добірка надихаючих християнських фільмів

Спітак (2018)

Фільм розповідає про найруйнівніший і найчисленніший за кількістю жертв землетрус, що трапився на території Вірменії 7 грудня 1988 року.

Головні герої – звичайні люди, які вчаться любити, сподіватися та вірити у диво.

Добірка надихаючих християнських фільмів

 Прогулянка. Наїзниця.Родео (2019)

Героїня – молода красива дівчина, яка найбільше у житті любить коней.

Вона мріє взяти участь у престижних змаганнях та стати чемпіонкою. Але усі її мрії перекреслює страшна аварія. Дівчина опиняється на волосині від смерті. Лікарям вдається врятувати її, але вони не змогли повернути її до повноцінного життя. Тепер вона прикута до інвалідного крісла. Юна дівчина вирішує не здаватися та боротися до кінця. Всіляку підтримку їй надають рідні, а найбільше мати. Вона не дає дитині замкнутися в собі, постійно закликає її до дій і намагається повернути віру у свої сили.

Добірка надихаючих християнських фільмів

Різдвяне СМС (2022)

Що таке Різдво? Історія, яка може розповісти про найголовніше…

 

Добірка надихаючих християнських фільмів

джерело: gcshelp.org

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *