Чому я не святкую 9 травня. У християн сьогодні день скорботи

«Вчора весь світ відзначав капітуляцію фашистської Німеччини у Другій Світовій (яку СРСР почав на стороні фашистської Німеччини з деребану Польщі). Відзначав без пафосу, пиятик, брязкання зброєю. Бо це була і залишається трагедія. Звір масового божевілля зжер мільйони людей. Звір був убитий. Але танцюють на могилі ворога тільки язичники», —  пише в пості на фейсбук капелан Олекснадр Філліпов.

«Назва: «Велика Вітчизняна» придумано з однією метою — відволікти від ганебного початку Другої Світової.

Сьогодні день перемоги ГУЛАГу над Освенцимом, без пафосу і неповаги, бо зокрема в Росії до ветеранів ВВВ зараховані НКВДисти, які вирізали мирні українські та білоруські села, переодягнувшись в УПА. До ветеранів зарахована і ВОХР ГУЛАГу, «бійці» якої знущалися над тими нещасними, хто прорвався з полону і концтаборів на Батьківщину. Вертухаї, які ґвалтували жінок і дочок тих, хто гинув у штрафбатах захищаючи смердючі шкури катів.

Справжніх ветеранів одиниці. Сьогодні натовп сивих катів розбавлять цими одиницями і будуть вшановувати, танцюючи на могилах.

Це шалений сатанинський шабаш. Християнам тут точно не місце.

Гулаг переміг в Росії. Україна ще бореться.

Мої діди воювали. Я схиляюся перед ними та пам’ятаю. І я зневажаю тих, хто використовує їх жертву для прикриття своєї кровожерливості та істинно демонічного божевілля.

Дорогі воїни Другої Світової, які зупинили фашизм, вічна вам пам’ять.

Хто не згоден, можете мене ненавидіти, чиста совість дорожче вашого визнання.

за матеріалами: gcshelp.org

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: