Божий засіб від емоційного виснаження

Коли Ілля був емоційно виснажений, Бог спонукав його зробити три речі, які допоможуть йому відновитися – речі, які також допоможуть вам відновитися, коли ви близькі до вигорання.
“Ілля злякався і втік, рятуючи своє життя… І сказав Господь: “Вийди і стань на горі перед Господнім лицем, бо Господь ось-ось пройде повз нього”. 1 Царів 19:3, 11

Відпочиньте

Іноді Бог змушує вас лягти, тому що ви не хочете робити це самостійно. Ви не можете бути духовно та емоційно сильними, коли виснажені фізично.

Саме це сталося з Іллею. Бог не сварив Іллю. Бог не сказав: “Облиш, чоловіче. Ти просто влаштовуєш вечірку з жалю”. Він просто дав Іллі поспати.

Відпустіть свої розчарування

Розкриття своїх почуттів – це початок зцілення. Ілія нічого не стримував. Він не фільтрував свої почуття. Він розповів Богу про свої розчарування.

Бог не шокований, коли ти скаржишся Йому. Він буде слухати тебе, поки в тебе не закінчаться слова. Випусти їх усі назовні. Бог може впоратися з усім, що ти йому скажеш.

Зосередьтеся на Богові

Ілля був зосереджений на неправильних речах; йому потрібно було довіритися Богу. Коли ви боретеся з вигоранням, це часто відбувається тому, що ви намагаєтеся грати в Бога і контролювати все. Коли ви перефокусуєтесь на Бога, ви зрозумієте, що Він все контролює. Ви можете перестати контролювати себе.

Джерело:  slovoproslovo.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *