Черкаського хірурга нагородили Орденом Святого Пантелеймона

Черкаського хірурга, завідувача відділення серцево-судинної хірургії обласного  кардіологічного центру Олега Журбу нагородили Орденом святого Пантелеймона. Про це повідомили у пресслужбі міськради.

Нагороду на урочистій церемонії в Києві вручали генерал медичної служби, міністр закордонних справ України 2007- 2009 років Володимир Огризко та директор Національного інституту серцево-судинної хірургії імені Амосова НАМН України, віцепрезидент НАМН України Василь Лазоришинець. Черкаському медику вручили орден та відповідне посвідчення.

“Переконаний, що це нагорода всіх черкаських кардіологів, оскільки ми працюємо спільно, однією командою.Тому дякую всім, хто разом зі мною рятує життя і повертає здоров’я людям. Вдячний за високу оцінку нашої роботи”, – зазначив Олег Журба.

Це перший медик у Черкасах, відзначений такою нагородою, розповів Голова регіональної ради “Орден Святого Пантелеймона”, директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міської ради Всеволод Кульчиковський.

“Гідних цієї високої нагороди в місті і в області багато,  особливо в нинішній ситуації, коли йде війна. Тому надалі наша регіональна рада докладе всіх зусиль, аби черкаські медичні працівники були належним чином відзначені на державному рівні”, – додав він.

джерело: suspilne.media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *