Християни в Черкасах провели євангелізацію за допомогою картин

7 серпня представники місії Україна для Христа провели заняття з вуличної євангелізації. До навчання приєднали християни з різних церков міста. На навчанні віруючі опановували методи та способи проведення вуличної Євангелізації.

Після теорії християни приступили до практики. Віруючі розділилися на 4 команди, які євангелізували в різних локаціях. Зокрема в парку «Перемоги», «Сосновому бору», «Долині троянд» та у громадському транспорті міста. В Долин троянд віруючі встановили виставку картин з християнським наповненням і спілкувалися з тими, кого вони зацікавили.

«Для кожного віруючого важливо вміти розповідати про спасіння. І такі навчання дуже у цьому допомагають. Тут я зрозумів, що є багато творчих варіантів, як євангелізувати людей, які можна використовувати вже сьогодні», – зазначив учасник заходу Олег Зарубін.

Християни в Черкасах провели євангелізацію за допомогою картин Християни в Черкасах провели євангелізацію за допомогою картин Християни в Черкасах провели євангелізацію за допомогою картин Християни в Черкасах провели євангелізацію за допомогою картин Християни в Черкасах провели євангелізацію за допомогою картин Християни в Черкасах провели євангелізацію за допомогою картин Християни в Черкасах провели євангелізацію за допомогою картин

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *