В Черкасах на Центральному ринку християни влаштували Різдвяне свято

6 січня на центральному ринку Черкас представники протестантських церков вітали Черкащан з Різдвом Христовим.6 музичних гуртів виконували різдвяні пісні для працівників та відвідувачів ринку. Вітали і у прозі, нагадуючи, що суть Різдва — це народження в світ Спасителя, Ісуса Христа. Організатор заходу ГО «Рух Реформації» за підтримки протестантських церков міста.

В Черкасах на Центральному ринку християни влаштували Різдвяне свято

«Ми вирішили, що ці два святкових тижні  треба наповнити духом Різдва. Саме тому ми прийшли у місце, де проходять за день тисячі людей. Наша мета — донести Радісну Новину, що Христос прийшов, щоб бути благословенням та Спасом для всіх народів та кожної людини зокрема», — зазначив голова ГО Рух Реформації Валерій Бєляєв.

Люди, що стали учасниками концерту у несподіваному місці, зраділи заходу. Черкащани аплодували, дехто навіть підспівував.

В Черкасах на Центральному ринку християни влаштували Різдвяне свято

«Не сподівалася, що у нас влаштують таке свято. Приємно було послухати гарні колядки, та навіть на робочому місці відчути святковий настрій»,- відзначає працівниця ринку Світлана.

Захід проходив на декількох локаціях. На відкритому повітрі та у критій частині ринку. Там виконавці провели флешмоб, несподівано почавши акапельно виконувати різдвяні пісні.

«Мені подобається співати та дарувати людям щастя. Я хочу сповістити людям новину, що багато років тому народився  Ісус і Він може змінити життя кожного з нас на краще, щоб не сталося у житті», — зазначає одна із учасниць заходу Катерина Озіран.

В Черкасах на Центральному ринку християни влаштували Різдвяне свято

«Коли народився Ісус, для всієї землі прийшли надзвичайно гарні зміни. У нас з’явився Спаситель. І в цей час Різдва —  ми, як християни, хочемо привітати містян, подарувати святковий настрій та разом пригадати суть свята», — зазначає один із організаторів свята Ксенія Долгоп’ятова.

ГО Рух Реформації за підтримки протестантських церков міста влаштовує Різдвяні та інші заходи з початку свого заснування, вже три роки. Цього року формат змінився відповідно до карантинних вимог.

“Ми хотіли поділитися своєю радістю  від того, що  народився наш Спаситель Ісус Христос і ще раз нагадати собі і людям, що це реальність, яка нам близька. А оскільки цього року свято відбувалося під час карантину, формат організатори змінили на безпечний для людей”  — зазначив учасник заходу Павло Філіпенко.

В Черкасах на Центральному ринку християни влаштували Різдвяне свято

Організація планує продовжити свою роботу, та проводити благодійницькі, соціальні, освітні та концертні заходи змінюючи формати в залежності від обставин.

Нагадаємо, 25 грудня цього року громадська організація “Рух Реформації” запустила містом Різдвяні автівки, які зупинялися на площах та в дворах багатоповерхівок, щоб безпечно привітати Черкащан зі святом.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: