Черкаський навчальний центр Одеської національної юридичної академії – мрія майбутніх юристів

Онюа Черкассы

Черкаський навчальний центр Одеської національної юридичної академії, директором якого є Богданов Володимир Семенович, доктор філософський наук, професор Академії політичних наук України, – один з підрозділів Одеської національної юридичної академії політичних наук України. Створений він у липні 2000 року і спрямований на отримання вищого державного юридичної освіти за спеціальністю «Правознавство». Форма навчання очна чи заочна.
Підготовка юристів у Центрі здійснюється за такими спеціалізаціями:

– Прокурорсько-слідча
– Цивільно-правова.
Метою навчання молодого покоління в центрі є відродження традицій юридичної освіти в регіоні і Україні, відтворення інтелектуального, духовного потенціалу народу, виходу вітчизняної науки на світовий рівень.
Тут зосереджена вся матеріально-технічна база для того, щоб забезпечити повноцінну професійну підготовку майбутніх юристів. У студентів є можливість, опановуючи новітніми комп’ютерними технологіями, займатися в комп’ютерних класах, передбачених на 20 місць, вивчати іноземну мову професійного спрямування, до їх послуг також бібліотека з книжковим фондом понад 12 тис. примірників та читальний зал на 50 місць.

Научный центр
Одеська національна юридична академія регулярно проводить зі студентами Центру наукові конференції, діє студентське самоврядування, учні проводять культурно-масові заходи, працюють гуртки наукового напрямку.
Професійне зростання викладачів – один з найважливіших аспектів діяльності Центру. Серед професорсько-викладацького складу ЧНКЦ 4 доктори наук, професори, 12 кандидатів наук, доцентів.

Зарахування на перший курс навчання до Черкаського факультету Національного університету ОНЮА 2008 – 2013 років здійснюється за результатами зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень,, підтверджених сертифікатом Українського центру оцінювання якості освіти.

 

Адреса: 18000, м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 17

Телефони: (0472) 32-13-96, 54-17-68, 37-92-62

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *