Потрібна молитва! Хлопчику, якого ймовірно покусали собаки, стає все гірше

Хлопчику з Черкас, якого з чисельними травмами привезли у лікарню стає все гірше. Семирічна дитина вже понад тиждень  знаходиться в комі, і її стан лише погіршується. Християн закликали молитися за дитину.

“Сьогодні цьому хлопчику потрібна не лише лікарська, а й духовна допомога. Його життя на межі зі смертю, тому давайте просити Бога, щоб Він залишив йому життя, щоб Він благословив його лікування, благословив лікарів, та підтримав душу цього хлопчика. Тому прошу всю християнську спільноту молитися про життя і здоров’я дитини”, – зазначає голова ГО “Рух Реформації” Валерій Бєляєв.

Із численними саднами на тілі, гематомою лобної частини голови, рваною раною нижньої губи, вуха і пошкодженими геніталіями. Саме в такому стані 7-річний хлопчик на швидкій допомозі приїхав у лікарню 10 днів тому. Та найгірше те, що дитина була не при тямі.

“Дитина поступила до нас в край важкому стані, основною проблемою була мозкова кома третього ступеня, яка давала основну симптоматику. Виявлені серйозні пошкодження з боку мозку, тобто велика гематома внутрішньочерепна, субдуральна. І дуже велика площа ураження забиття мозку”, – зазначає лікар-анестізіолог Світлана Федченко.

За однією з версій хлопчик упав з купи цегли  і його погризли собаки. Зараз йому стає все гірше. Лікарі кажуть, що окрім мозкових явищ наростають погіршення всіх органів та систем.

“Наростає явище ниркової недостатності через порушення кровообігу, котрий йде в органах на тлі цього. Ми вже все даємо на максимальних дозах, далі збільшувати немає можливості, якщо сам організм не допоможе, не впорається, то ми вже зробити тут нічого не можемо”, – каже Світлана Федченко.

Давайте разом молитися за здоров’я та життя хлопчика!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *