Магазин «COMFY» – економія та комфорт!

комфи 2
Телевізійна реклама мережі магазинів «Comfy» по Україні як магазинів супер покупки виправдана на сто відсотків. Це друга за величиною мережа магазинів побутової техніки, що має тенденцію до постійного розширення.
Приємні покупки в магазині побутової техніки «Comfy» можуть здійснити також і черкащани. У їх рідному місті магазини знаходяться за адресами:
місто Черкаси, вул. Гагаріна, 55/1
Телефон: (0472) 31-34-26
(0472) 31-34-28;
місто Черкаси, вул. Сумгаїтська, 33
Телефон: (0472) 65-59-30

комфи

Тут висококваліфіковані продавці-консультанти допомагають зробити правильний вибір щодо товарів побутової, комп’ютерної та оргтехніки – холодильників, мікрохвильових печей, пральних машин, пилососів, водонагрівачів, міксерів, вентиляторів, прасок, телевізорів, комп’ютерів, ноутбуків, нетбуків, ультрабуків, електронних книг, аксесуарів для комп’ютерів, портативних жорстких дисків, мережевого обладнання і Vi-Fi, планшетів, принтерів, сканерів, мобільних телефонів, флеш-карт і багато чого іншого.
Все, чого б не побажали покупці стосовно техніки, є в «Comfy». Для домогосподарок – широкий вибір побутової техніки, для офісних працівників – комп’ютерів та аксесуарів до них. Ціни прийнятні, діють різні акції і знижки. А для тих, хто мріє про велику покупку, але в даний час не володіє потрібними засобами, теж приємна новина – можна швидко і без передоплати оформити кредит. Для таких клієнтів «Comfy» надає вибір популярних банків: «Приват-Банк», АТ «Дельта-Банк», «Укрсиббанк» та інші.

xcher1

Крім того, COMFY надає покупцям новий, унікальний і зручний «IT-сервіс». Фахівці магазину професійно допоможуть у таких технічних питаннях, як установка ПО, діагностика комп’ютера і операційної системи, перерозподіл дискового простору, відновлення інформації, синхронізація пристроїв і т.п.
У всій мережі діє «Закон про кращу ціну», що дозволяє покупцям легко економити гроші, купуючи потрібний, а головне – якісний товар за прийнятними цінами.
Отже, «Comfy» – це сервіс на високому рівні, низькі ціни і – що виправдовує назву магазину – комфорт, причому як в самому магазині, так і вдома у відвідувачів – за допомогою вигідно придбаних покупок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *