Центр Зайнятості – шанс працевлаштуватися для кожного безробітного в Україні

ЦентрЗанятости

З проблемою безробіття, напевно, знайомі  багато українців. Можна шукати роботу самостійно, а можна скористатися послугами Центру Зайнятості, що тягне за собою ряд безперечних переваг.  Згідно із законодавством кожен громадянин має право звернутися до Державної служби зайнятості і отримати безкоштовно консультацію, відповідну інформацію та сприяння у пошуку роботи, а також можливість безкоштовно навчатися на курсах. ЦЗН направляє на проф. навчання за тими професіями, по яких є вакансії у Центрі зайнятості.

Поняття тривалості зареєстрованого безробіття – це статистичний показник, що відображає період, протягом якого безробітні в середньому перебувають на обліку, і жодним чином не впливає на законодавчо закріплені і гарантовані строки виплати допомоги з безробіття .
Державна служба зайнятості ставить перед собою завдання прискорити працевлаштування безробітних та зменшити середню тривалість безробіття, щоб вона відповідала практиці європейських країн, де цей показник становить 120 днів. Адже за цей час людина не втрачає трудових навичок і готова відразу приступити до роботи.
Голова Державної служби зайнятості Марина Лазебна під час прес – конференції зазначила , що в результаті прискорення працевлаштування громадян загальна тривалість зареєстрованого безробіття вже скоротилася на 16 днів (з 167 днів (станом на 1 вересня 2012) до 151 дня (станом на 1 вересня 2013 року)).

У місті Черкаси Центр Зайнятості знаходиться за адресою:

м. Черкаси
вул. Гоголя, 330

0472) 37-21-72

 

http://www.dcz.gov.ua/

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *