Черкаська Перша міська гімназія – джерело глибоких знань

Гимназия
Чи знаєте ви, який навчальний заклад – один з найстаріших у Черкасах. Звичайно ж, Перша міська гімназія, яка в 1880 році була заснована як чоловіча гімназія.
Не будемо заглиблюватися в історію , адже багато читачів хочуть знати про те, що з себе уявляє гімназія в наш час. А зараз це престижний навчальний заклад зі спортивним залом, їдальнею , медпунктом, навчальними кабінетами, двома комп’ютерними класами, WI – FI і т.п. Гімназисти навчаються тут тільки в першу зміну.
У педагогічному колективі Першої міської гімназії 66 вчителів . Це досвідчена команда компетентних і висококваліфікованих фахівців і співробітників. Серед них 6 заслужених вчителів України (Ананьєва Н. В, Силенко В.А. Ребенко Н.В. та Гришко В. І. , Падалко А. Ф , Береславского В.І.), один учитель має науковий ступінь кандидата педагогічних наук – Ананьєва Н. В. , 11 старших вчителів , 20 вчителів – методистів, 49 вчителів вищої категорії. 18 вчителів нагороджені значком «Відмінник освіти України». Кандидат педагогічних наук, заступник директора Ананьєва Надія Василівна за значний особистий внесок у соціально -економічний і культурний розвиток України, вагомі досягнення у професійній діяльності нагороджена орденом Княгині Ольги III ступеня. Призерами щорічного всеукраїнського конкурсу «Учитель року» стали 3 вчителі гімназії; 5 вчителів – національні переможці українсько – американських програм «За досягнення у викладанні англійської мови та країнознавства» і «Партнери в освіті» : Ананьєва Надія Василівна, Ткаченко Людмила Данилівна, Світличний Павло Миколайович, Степаненко Анатолій Володимирович і Силенко Валерій Анатолійович.
Станом на 1 вересня 2012 у гімназії навчаються 637 гімназистів віком від 6 до 17 років, які згруповані в 21 клас . Всі вони отримують академічний рівень знань , тому часто перемагають у різних олімпіадах і конкурсах.

Актовый зал

У 2010 , 2011 і 2012 роках гімназія була учасником рейтингу 100 кращих шкіл України за результатами ЗНО ( відповідно 36 , 31 і 42 позиції).

Традиційними в гімназії стали Міжнародний день театру , Міжнародний день Землі , Міжнародний день людей похилого віку , День знань , свято останнього дзвоника і шкільний бал Королеви .
Велика увага приділяється гімназичного самоврядуванню , розвитку особистості гімназиста . Чинним президентом гімназії є Ігор Сухобрус . А ще в гімназії навчався перший голова Всесвітньої молодіжної ліги націй Владислав Лінінг (обраний у липні 2009 року в “Артеку” ) . Зараз він координатор проекту у Східній Європі і продовжує навчання в столичному вузі.

Новый год в Первой городской гимназии

Сайт гімназії був визнаний кращим серед електронних сторінок гімназій України під час проведення виставки «Сучасна Освіта в Україні -2011».

У 2012 році гімназія стала лауреатом Всеукраїнського конкурсу “100 кращих товарів України” в номінації «Освітні Послуги».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *