Лідер гурту “Антитіла” зустрівся з черкаськими студентами

Продовжуючи ідею про те, що молодь – це майбутнє, лідер українського поп-рок-гурту “Антитіла” із Києва Тарас Тополя зустрівся зі студентами ЧНУ імені. Богдана Хмельницького. Зустріч відбулася 30 березня, в приміщенні актової зали університету, в рамках тематичних поїздок Україною.

4tvxiSoTrds

Захід мав формат імпровізованої прес-конференції, де кожен бажаючий міг підійти до мікрофона і поставити цікаве запитання. Легку, неофіційну і навіть дружню атмосферу організував сам Тарас своїми мимовільними жартами. Хлопець декілька разів наголосив на тому, що не вважає себе суперзіркою, що він такий самий, як і всі студенти, які прийшли зустрітися з ним. Також, зазначив, що всі вони приблизно однакового віку, а тому і самому Тарасу ця зустріч буде цікавою і приємною.

Повертаючись думками в минуле, Тарас пригадав, як починалася його кар’єра і коли з’явився потяг до музики.

Перша пісня народилася років у 6. Мій старший брат слухав російський рок і я написав пісню про пачку “Прими” і тяжке життя, так би мовити по аналогії тих пісень, які були у мене на слуху. Звісно, це була не зовсім пісня, а просто римовані рядки і примітивна мелодія. Але з цієї ситуації яскраво бачимо, який значний вплив музики на свідомість людини, на її спосіб мислення.”

Саме тому дуже важливо, яку музику ви слухаєте і оточення, в якому знаходитеся. Все це формує вашу особистість і те, якою людиною ви станете, залежить тільки від того, який вибір ви зробите для себе.

Розповів Тарас і про труднощі, які виникають під час зйомок кліпів.

Я добре пам’ятаю зйомки кліпу до переспіву пісні “Люди, як кораблі”. Красиві силуети на воді насправді давалися нам непросто. Все це відбувалося у ангарі, підлогу в якому застелили клейонкою і налили води. Льодяну воду налили на холодну, підлогу, яка нічим не нагрівалася, тож, ясна річ, комфорт під час зйомок — це явно не наш привілей. Також, певне моральне навантаження відчувалося під час зйомки відеокліпу на пісню Одинак“. Один із напружених моментів – вибух машини, який відбувався наживо. Трохи нервуєш, коли розумієш, що деякі моменти потрібно зняти з першого дублю і все повинно бути ідеально.”

chuhYIp2-QUНа запитання чи є у “Антитіли” якісь зіркові забобони, Тарас відповів однозначне і тверде ні. Тарас впевнений, що для того, щоб вийти і заспівати наживо, потрібно зробити хоча б 10 репетицій, аби вільно почуватися на сцені. Ніяк інакше не завоювати серця і увагу українців та меломанів усього світу.

Звісно, не обійшлося без запитань про патріотизм та майбутнє України.

Почнемо з того, що майбутнє України я в принципі бачу, адже багато українців просто здаються. Звісно, набагато простіше сісти на літак і приземлитися в якійсь із європейських країн зі значно вищим рівнем життя. Та це не для “Антитіли” і вже точно не для мене. І хотілося б, щоб молоді люди, молоді українці перестали марити цією ідеєю. Адже підняти і зробити Україну могутньою зможе лише майбутнє покоління, але якщо воно емігрує шукати кращої долі, то кому залишиться Україна?Антитіла” голосно заявляє про свою позицію, про те, що ми – українці і наші пісні, власне, підтверджують це.”

Тарас визнає, також, що роль митців у суспільно-політичному житті надзвичайно велика і зізнається, що відчуває цю відповідальність і на собі.

 Хочете ви того чи ні, а всі люди підсвідомо рівняються на відомих особистостей. Навіть мимовільно ви починаєте копіювати якісь наші звички, спосіб життя, стиль одягу, манеру говорити і так далі. Тому я особисто вважаю це відповідальною справою. Адже коли дивитимуся на своїх товаришів, на звичайних українців, то завжди бачититиму частинку себе. І не хотілося б, щоб ці люди розчарували мене.”

На запитання щодо Росії і російських виконавців Тарас відповідав стримано і доволі лаконічно.

 Будь який російський ліберал закінчується там, де починається Україна. Але навіщо говорити про росіян, краще говорити про українців. Адже українська музика – це україномовна музика, а не зарубіжні плагіни чи українські виконавці, які роблять іноземну музику. Потрібно розвивати себе і свою автентичну музику, а не наслідувати когось.” 

 Прозвучало і доволі очікуване запитання про перемогу цьогорічного представника України на Євробаченні.

 O.Torvald переміг заслужено у відборі в Україні, саме в цьому і суть відбору. Судді, які мають колосальний досвід та глядачі завжди обирають, безперечно достойного. Пісня хороша, але не пробирає, як, до прикладу, виконання Джамали. Тож, думаю, буде непогано опинитися у 10-ці, далі прогнозувати я не беруся, це залежить не від мене.”

 Знаючи про волонтерську діяльність гурту, прихильники поцікавилися, що підштовхнуло до цієї ідеї.

 Волонтерська діяльность почалася несподівано. Поштовхом стало прохання знайомих допомогти їм з засобами оборони. Можу сказати, що волонтерами ми стали вимушено і задоволення від цього не отримували.”

 Цікавим був момент спілкування Тараса Тополі і молодого вісімнадцятирічного студента на тему досягнення успіху в музиці. Проте, Тарас не розгубився і дав кілька порад молодому поколінню.

Потрібно обов’язково зробити запис пісні, зняти відеокліп і якщо ви дійсно гурт, то маєте якісно виступати на сцені, відчувати глядача, багато репетирувати і не шкодувати сил.”

 Та не тільки словами і порадами “годує” Тарас молодих музикантів. Розповів хлопець і надзвичайно вражаючу історію про сільських семикласників, які звернулися до “Антитіли” з проханням допомогти з апаратурою.

 Ми подивилися що в нас є і зрозуміли, що те, що ми купуємо для себе зовсім їм не підходить. Але ми ніяк не могли забути про цих хлопців, бо дійсно впізнали в них себе. Отож, було прийнято рішення поїхати в магазин до наших партнерів і купити все необхідне. Ми поїхали в школу і відвезли хлопцям апаратуру. Тож, я ввжаю, що це і є підтримка молодих музикантів тим, чим можемо.”

Q3uELOvm5K8

Загалом, зустріч закінчилася на приємній ноті спільних фото, обіймів та автографів. А Тарас пообіцяв, що це не остання така зустріч, тож з нетерпінням чекаємо наступної!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *