5 речей, які віддаляють тебе від Бога

Багато людей шукають духовного зв’язку з Вищою силою, але іноді підсвідомі звички та почуття можуть віддалити нас від цієї дороги. У цій статті ми розглянемо п’ять речей, які можуть перешкоджати нашому духовному розвитку та віддалити нас від Бога.

1. Бажання все контролювати

Хоча багато чого довірено людині, є речі, підвладні лише Богові. Роблячи все можливе від себе, у смиренні довіряй інше Богові та не хвилюйся про речі, на які ти не можеш вплинути.

2. Схильність порівнювати себе з іншими

Бог має унікальний сценарій для твого життя. Але постійно порівнюючи свій шлях з іншими, ти тільки відвертаєшся від чудес, які Він робить для тебе!

Сконцентруйся на тому, як Бог працює у твоєму житті.

3. Звичка скаржитися

Скарга — це спроба сказати Богу: «Будь я за кермом, я зробив би все краще, ніж Ти!» З такої позиції тобі важко почути Бога і побачити причини та мету, чому Він допускає те чи інше у твоєму житті.

Культивуй у собі подяку і нагадуй собі, що Божі наміри для тебе завжди на благо! (Єремії 29:11)

4. Поспіх

Щоб зрозуміти й засвоїти Боже Слово, нам потрібен час. Щоб почути Його, потрібен час. Щоб стати більш схожими на Ісуса, потрібен час.

Став Бога в пріоритет і не поспішай, коли проводиш час з Ним!

5. Бажання робити все напоказ

Бог, бачачи твої таємні справи та жертви заради Його Імені, може нагородити тебе явно, але це не повинно бути твоєю мотивацією.

Тому, роблячи добро чи просто вибудовуючи стосунки з Ним, залишай це між вами. Відносини з Богом — це насамперед особисті, а чи не публічні відносини.

джерело: https://yeshe.is/uk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *