Топ 5 найпопулярніших християнських комедій в Інтернеті

Християнські комедії завжди мали особливе місце в серцях глядачів, поєднуючи гумор і духовність. Сьогодні ми розглянемо топ 5 найпопулярніших християнських комедій, які здобули велику популярність в Інтернеті. Вони не лише розважать глядачів, а й надихають на доброту, толерантність і віру. Давайте разом розглянемо цей веселий та позитивний світ християнських комедій!

1. Різдвяна зірка (2017)

Мультфільм оповідає про віслюка Бо, який мріє кинути свою нудну роботу на сільському млині. Він хоче вирушити у пригоду та подивитися світ. Одного разу йому вдається втекти разом із вівцею Рут, яка втратила свою череду, і дотепним голубом Дейвом. Тріо слідує за дороговказною зіркою, яка приводить їх до молодої вагітної дівчини Мері та її чоловіка Джозефа. Згідно з королівським указом, пара змушена вирушити до Віфлеєму. Тим часом прислужники царя Ірода шукають вагітних жінок, таких як Мері, але Бо та компанія готові постояти за своїх нових друзів.

2. Ніч відпочинку для мам (2014)

Елісон Філд – домогосподарка, яка виховує трьох дітей, яка намагається робити все можливе для того, щоб у її сім’ї все було просто ідеально. Але постійна титанічна праця доводить жінку до психологічного зриву, який проявляється у вигляді підвищеної дратівливості. Одного разу, разом зі своїми подругами, такими ж домогосподарками, як вона, Елісон вирішує провести вечір відпочинку, без дітей та чоловіків. Жінки одягають свої найкращі сукні, туфлі на високих підборах і вирушають у найкращий ресторан міста. Попереду на них чекає дуже цікавий вечір, але чи зможуть їхні чоловіки впоратися з дітьми та уникнути катастрофічних наслідків?

3. Воскресіння Гевіна Стоуна (2017)

Скандально відомий актор Гевін Стоун потрапляє в неприємності із законом і змушений проходити виправні роботи в церкві, де він вдає християнина, щоб зіграти роль Ісуса в театральній постановці. Фільм розповідає про переоцінку цінностей, дружбу і трохи про кохання.

4. Іудейський лев (2011)

Хоробре ягня мріє врятувати світ, але напередодні свята Великодня він потрапляє до Єрусалиму, щоб стати жертвою для Бога. Його поміщають у ящик і відносять на скотарню, де багато років тому народився Ісус. До нього в ящик потрапляє півень. Щоб врятувати інших тварин ягня з півнем вибираються з ящика і пробираються до міста. Там на їхніх очах відбувається страта та воскресіння Ісуса Христа. Як далі складеться доля цієї начебто слабкої та беззахисної тварини? Яким він виявиться, коли над ним нависне небезпека?

5. Перша неділя (2008) 

Невдалий шахрай Дюрелл разом зі своїм нерозлучним другом Лі Джоном мають серозні фінансові проблеми. Вони бігом кидаються до місцевої церкви. Беручи за основу істину, що Бог допомагає тим, хто допомагає собі сам, вони сподіваються взяти церковно-парафіяльну касу. Але яке ж їхнє здивування, коли чоловіки виявляють, що каса вже порожня. Дюреллу доводиться взяти до заручників парафіян, щоб з’ясувати, хто з віруючих привласнив його видобуток. Хто кого тепер наставить на правдивий шлях?

джерело: gcshelp.org

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *