Парламент ухвалив зміни до Закону “Про Службу військового капеланства”

Парламент ухвалив зміни до Закону України “Про Службу військового капеланства” (N10313)

21 березня 2024 року Верховна Рада України прийняла у другому читанні та в цілому проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення прав військовослужбовців та поліцейських на соціальний захист» (N10313), яким внесено зміни до низки законів, у тому числі до Закону України «Про Службу військового капеланства».

Статтю 7 Закону України «Про Службу військового капеланства» від 30 листопада 2021 року N1915-IX доповнено частиною третьою наступного змісту:

«3. Не може бути військовим капеланом особа, яка належить до релігійної організації, що визнана такою, що входить до структури (є частиною) релігійної організації, керівний центр (управління) якої знаходиться в державі, визнаній такою, що здійснила збройну агресію проти України та/або тимчасово окупувала частину території України».

Інші зміни, які пропонувалися до Закону України «Про Службу військового капеланства» у першому читанні були відхилені профільним комітетом при підготовці законопроекту N10313 до другого читання.

Прийнятий Верховною Радою закон, після підписання Президентом України, набуває чинності через один місяць з дня, наступного за днем його опублікування.

джерело: sobor.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *