5 причин не виставляти християнкам свої фото в купальнику в інтернеті

Літо — це час тепла, посмішок і відпочинку на пляжі. Все або майже всі люблять купатися в цю гарячу пору року. Фото з пляжу в соціальних мережах для жінок вже давно перестало бути чимось особливим. У сучасному світі все говорить про те, що тіло на показ — це нормально і красиво. Адже так можна привернути до себе ще більше уваги. Але чи варто виставляти свої напівоголені зображення в соціальні мережі? Ми знайшли 5 причин чому християнкам не слід цього робити.

Це призводить до похоті очей

Бо все, що у світі: пожадливість тілесна, і пожадливість очам, і пиха життєва, це не від Отця, а від світу. (1 Ів. 2:16)

Ваша оголена фігура може стати спокусою для чоловіків. Швидше за все ви не ходите так на церковні зібрання, і навіть не виходьте просто на вулицю … але завдяки інтернету вас можуть побачити набагато більше людей, ніж якби ви так чинили. Це знайомі та незнайомі люди, друзі віруючі та невіруючі. Ваше напівоголене фото відмінний привід для спокуси й похоті очей. І навіть якщо людина християнин, це не означає, що йому легко просто перегорнути його в стрічці новин.

Вас додадуть у «скотобази»

У соціальній мережі можна визначити коло людей, які можуть бачити ваше фото. Але не варто завантажувати його в інтернет, навіть з налаштуваннями приватності.

У соціальних мережах існує сайт Skotobaza.org який зберігає всі ваші фото, коли-небудь завантажені в соціальну мережу вконтакте.

Створили його якраз для того щоб ловити різні «цікаві» фото і зберігати їх для перегляду усіма охочими. Роблять це безкоштовно, а ось видалити таку базу можна вже за гроші. Зараз сайт заблокований, але як пишуть блогери, блокування можна обійти. Можливо вже існують аналоги для інших соціальних мереж.

Ви можете стати об’єктом онаніста

Зараз в інтернеті дуже багато порно матеріалів, але є люди, яких не задовольняють віртуальні спокуси. Для них більш цікаво розпалюватися на тих, кого вони знають, або коли-небудь зустрічали. Впевнені, що серед ваших друзів у соціальних мережах немає таких? Не поспішайте з відповіддю, адже про це не заведено заявляти у світській бесіді, скоріше за все ви ніколи точно не дізнаєтеся правду.

Ви подаєте поганий приклад

Роздягатися зараз — модно. Це переслідує нас всюди. На рекламних щитах і в журналах, на телебаченні та в інтернеті. Але це не християнські цінності. Віруючим слід в таких випадках бути не модними, і не в тренді. Так, ви не заробите пару десятків додаткових лайків. Зате ви  не будете подавати поганий приклад іншим дівчатам, які ще роздумують над тим, чи виставляти фото з пляжу.

Це не скромно

«… Так само й жінки, в пристойному вбранні, з соромливістю та невинністю, нехай прикрашають себе не плетінням [волосся], не золотом, не перлами, не коштовними шатами, але добрими вчинками, як то личить жінкам, що присвячуються на побожність» (1 Тимофія 2: 9-10).

У таких фото немає ні сором’язливості, ні цнотливості. Ви виставляєте своє тіло по суті в білизні для загального огляду. Нехай у вас навіть в думках немає когось притягнути або спокусити, але це ще нічого не означає. Будьте скромні дорогі сестри і пам’ятайте ваша краса безцінна і не варто ділитися нею з усіма.

за матеріалами: gcshelp.org

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: