5 веселих роликів про християнство, які покажуть вас зі сторони

Ця добірка допоможе вам стати краще! Іноді хороший жарт показує що потрібно поміняти в житті. І це саме той випадок. Кожен з п’яти підібраних нами роликів триватиме не довше трьох хвилин. Цього часу достатньо, щоб зрозуміти важливі принципи християнства,і оцінити своє життя з боку, а також добре посміятися!

1. Стілець

Головна героїня Кет звикла самостійно приймати всі рішення. Але вона розуміє, що цей привілей повинен належати Богові. На відео чітко видно, як смішно з боку іноді виглядають наші відносини з Богом.

2. Божий пиріг

Як ми розподіляємо наш час і ресурси, це тільки наша справа. Чи ні? У цьому маленькому ролику можна від душі посміятися над головним героєм, який ділить смачний пиріг між незвичайними гостями. Кому ж дістанеться найбільше, а хто ні отримає ні крихти?

3. Хорошометр

Відео з гумором розповідає про суть християнства. Справа відбувається на небі. Люди стоять у черзі на зважування. На вагах визначають не кілограми, а наскільки хороший чоловік щоб піти в Рай. Вимоги високі, і навіть з великим списком добрих справ, переважують погані справи. Все відбувається так, поки не з’являється Ісус.

4. Основа

Яке у вас основа? Менше ніж за дві хвилини ви зможете це оцінити. А ще побачити те, до яких наслідків може принести неправильно обрана основа.

5. Подарунки до Різдва

Часто ми перестаємо цінувати ті блага, які маємо. Хоча Бог дійсно дає нам багато! Це дуже позитивне відео нагадує, чому можна радіти в цьому житті.

за матеріалами: https://gcshelp.org

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: